• Rīgā ieklāj pagaidu asfaltu – Ķirsis pieprasa skaidrojumus

  Ceļu remonts
  Ziņu aģentūra LETA
  2. oktobris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA / Edijs Pālens
  Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV) pieprasījis no pilsētas izpilddirektora Jāņa Langes paskaidrojumus par pagaidu asfalta ieklāšanu pasaules skriešanas čempionāta trasē, aģentūra LETA uzzināja mēra birojā.

  LETA jau ziņoja, ka šajā nedēļas nogalē Rīgā notika pasaules skriešanas čempionāts. Skriešanas maršruts skāra Slokas ielas remontdarbu zonu. Tādēļ sociālajos tīklos iedzīvotāji pauda bažas, vai Rīga ir gatava uzņemt skrējējus.

  Rīgas domē čempionāta rīkotājiem tika apsolīts, ka līdz skrējiena sākumam tiks uzlikts asfalts, un tas tika izdarīts. Taču tas izrādījās ir pagaidu asfalts, kas tiks uzlauzts, lai varētu pabeigt Slokas ielas remontu.

  «Čempionāta rīkošanas praktiskajā pusē ir karote darvas – proti, kurš, kad un kādēļ pieņēma lēmumu par to, ka Slokas ielā uz čempionāta laiku tiks ieklāts pagaidu asfalts,» tviterī raksta Rīgas mērs.

  Viņš uzdevis Rīgas izpilddirektoram sniegt paskaidrojumu par to, kad kļuva zināms, ka būs nepieciešams šāds pagaidu risinājums un kad par to tika pieņemts lēmums, cik tas ir izmaksājis un kurš to apmaksā.

  Tāpat tiks skaidrots, vai ir vērtēta šādas rīcības lietderība un vērtētas alternatīvas iespējas, kā nodrošināt čempionāta norisi.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē