• «Renault» kļūst aizvien populārāks Latvijas automobiļu tirgū

  Auto tirdzniecība
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  26. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Šī gada astoņos mēnešos «Renault» ir palielinājis savu tirgus daļu Latvijā un nu ierindojas piektajā vietā starp automobiļu zīmoliem. Pieaug pasažieru automobiļu pārdošanas apjoms (par 40 %), savukārt komerctransporta tirgū «Renault» ar 374 reģistrētiem automobiļiem ieņem otro vietu.

  «Renault» lepojas ar izciliem kopējiem rezultātiem – tam ir piektā vieta Latvijā jaunu pasažieru automobiļu un furgonu pārdošanas apjoma ziņā – no 2023. gada janvāra līdz augustam reģistrēti 670 automobiļi, un līdz ar to «Renault» aptver 4,4 % tirgus daļu.

  «Renault Megane E-Tech» 100% electric Latvijā ieņem ceturto vietu elektrisko hečbeku segmentā, un no janvāra līdz augustam reģistrēti desmit automobiļi.

  «Renault Arkana» ir populārākais «Renault» pasažieru automobiļu klāstā, īpašu piekrišanu izpelnoties no privātiem klientiem, kuri veido vairāk nekā pusi no šī modeļa pircējiem. Visbiežāk klienti izvēlas «Techno E-Tech full hybrid 145» versiju. «Renault Arkana» no gada sākuma līdz augusta beigām ir sasniedzis 83 C-SUV segmentā reģistrētu automobiļu apjomu. «Renault Arkana» hibrīdās versijas pārdošanas apjoms no jūlija līdz augustam ir divkāršojies.

  «Renault Austral» pārdošanas apjoms gada pirmajos astoņos mēnešos sasniedzis 17 automobiļus.

  «Renault Trafic Passenger» apstiprina savu vietu mikroautobusu segmenta pirmajā trijniekā – šī gada pirmajos astoņos mēnešos no jauna reģistrēti 80 automobiļi, kas ir 15 % no Latvijas tirgus.

  «Renault» saglabā otro vietu vieglā komerctransporta segmentā ar 374 reģistrētiem modeļiem – vadībā ir «Renault Master», savukārt otro vietu minivenu segmentā ieņem «Renault Trafic».

  «Renault Master» saglabā vieglā komerctransporta klientu uzticību, no janvāra līdz augustam atrodot 267 pircējus, un ir tālu priekšā konkurentiem. Tomēr stabilo un ievērojamo «Renault Master» popularitāti var rēķināt nevis mēnešos, bet gados, jo šis modelis izvirzījās furgonu līdz 3,5 t reitinga augšgalā jau 2010. gadā un ir iekārtojies tur uz palikšanu.

  «Renault Trafic» kārtējo reizi ieņem pirmo vietu vidēja izmēra furgonu segmentā – šī gada pirmajos astoņos mēnešos reģistrēti 65 automobiļi. «Trafic» ir pirmajā vietā jau kopš 2019. gada.

  Mazajam furgonam «Renault Express van» cena ir samazinājusies par 3 % (no 18 490 €).

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē