• Latvijā benzīna cena samazinājusies līdz pirmskara līmenim

  Degviela
  Ziņu aģentūra LETA
  27. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Latvijā degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājusies līdz līmenim, kāds bija pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā pērn februārī, liecina aģentūras LETA novērojumi.

  Savukārt dīzeļdegvielas cena pirmdien ir zemākā pēdējā gada laikā, bet vēl nedaudz virs pirms kara līmeņa.

  Pirmdien 95.markas benzīna cena «Neste Latvija» automātiskajās degvielas uzpildes stacijās ir 1,537 eiro par litru, «Circle K»  pilna servisa degvielas uzpildes stacijās – 1,554 eiro par litru, «Kool» degvielas uzpildes stacijās – 1,607 eiro par litru, bet «Virši-A» degvielas uzpildes stacijās – 1,637 eiro par litru.

  Pērn 23.februārī, dienu pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā, 95.markas benzīna cena «Neste Latvija» degvielas uzpildes stacijās bija 1,567 eiro par litru, «Virši-A» degvielas uzpildes stacijās – 1,594 eiro par litru, «Kool» degvielas uzpildes stacijās – 1,605 eiro par litru, bet «Circle K» degvielas uzpildes stacijās – 1,614 eiro par litru.

  Dīzeļdegvielas cena «Neste Latvija» automātiskajās degvielas uzpildes stacijās pirmdien ir 1,517 eiro par litru, «Circle K» pilna servisa degvielas uzpildes stacijās – 1,534 eiro par litru, «Kool» degvielas uzpildes stacijās – 1,577 eiro par litru, bet «Virši-A» degvielas uzpildes stacijās – 1,607 eiro par litru.

  Pērn 23.februārī dīzeļdegviela «Neste Latvija» degvielas uzpildes stacijās maksāja 1,427 eiro par litru, «Virši-A» degvielas uzpildes stacijās – 1,464 eiro par litru, «Kool» degvielas uzpildes stacijās – 1,467 eiro par litru, bet «Circle K» degvielas uzpildes stacijās – 1,484 eiro par litru.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē