• Šobrīd

  weather img

  Rīga -3°C Mākoņains, A/DA vējš, 2.06 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Kļuvis zināms, kad elektroauto varēs uzlādēt arī «Neste» UDS

  Elektroauto uzlāde
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  24. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Neste savās degvielas uzpildes stacijās Somijā ievieš publiskas lieljaudas uzlādes (HPC) iespējas vieglajiem un vidējas kravnesības elektriskajiem automobiļiem. Ieviešot Neste MY Renewable Charging™, uzņēmums papildina savu produktu un pakalpojumu portfeli Somijā, lai atbalstītu pāreju uz zemas emisijas transportu. Neste Latvija plāno ieviest elektro uzlādes Latvijā nākamgad.

  Apkalpojot gan uzņēmumus, gan patērētājus, «Neste» pirmās publiskās lieljaudas uzlādes stacijas no gadu mijas būs pieejamas Neste Hankasalmi Jari-Pekka un «Neste» Oulunbaari Maikkula degvielas uzpildes stacijās.

  Turklāt «Neste» mērķis ir līdz 2024. gada beigām atvērt vairākus desmitus jaunu ātrās uzlādes staciju «Neste» degvielas uzpildes stacijās visā Somijā. «Neste» Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta ietvaros no Eiropas Savienības Alternatīvo degvielu infrastruktūras finansēšanas instrumenta saņēmusi trīs miljonus eiro sava publiskā elektrisko automobiļu uzlādes tīkla izbūvei.

  ««Neste» ar savu «Neste MY» Atjaunojamo dīzeļdegvielu atradusies priekšgalā ar transportu saistīto emisiju samazināšanā. Mēs turpināsim meklēt jaunas iespējas, lai atbalstītu mūsu klientus siltumnīcefekta izraisošo gāzu emisiju samazināšanā. Elektrisko automobiļu uzlādes iespēju piedāvāšana »Neste» klientiem Somijā ir dabisks turpinājums mūsu produktu un pakalpojumu attīstībai, jo ir nepieciešami dažādi risinājumi, lai samazinātu ar transportu saistīto izmešu daudzumu,» saka «Neste» degvielas uzpildes staciju tīkla Somijā tirdzniecības vadītāja Katri Taskinena.

  «Neste» pakalpojumu «Neste Charging», kas ietver arī viedos uzlādes risinājumus, Somijā strādājošiem loģistikas uzņēmumiem un to apakšuzņēmējiem ieviesa 2022. gada februārī. Maijā Neste Porvo naftas pārstrādes rūpnīcā un uzņēmuma galvenajā mītnē Espo, Somijā, tika ieviesti pirmie darba vietas elektromobiļu uzlādes risinājumi. Jaunās «Neste MY» atjaunojamās uzlādes stacijas ir izstrādātas, lai apmierinātu klientu vajadzības, un tās nevainojami iekļaujas »Neste» degvielas uzpildes staciju tīklā, kas visu savu elektroenerģiju iepērk no atjaunojamiem energoresursiem.

  «Jaunās «Neste MY» Atjaunojamās uzlādes stacijas atvieglo ceļošanu elektrisko automašīnu šoferiem, pateicoties to ērtajai atrašanās vietai, ērtiem karšu maksājumiem un uzlādes jaudai. Mūsu lieljaudas uzlādes stacijās vienmēr tiek izmantota augstākā līmeņa tehnoloģija, kuru var izmantot elektrisko automobiļu šoferi, jo īpaši sastrēgumstundās un intensīvas satiksmes laikā brīvdienās. Mums ir jānodrošina, lai lieljaudas uzlādes staciju pārklājums būtu pietiekams, ņemot vērā pieaugošo elektrisko automobiļu skaitu, un lai stacijās būtu pietiekama jauda vairākām automašīnām un vadītājiem vienlaikus,» saka Taskinena.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+