• Šobrīd

  weather img

  Rīga -6°C Mākoņains, A/DA vējš, 1.54 m/s

  «Eleport» uzstādīs jaunas 100–150 kW elektroauto uzlādes stacijas Rīgā, Saulkrastos un Siguldā

  Elektroauto uzlāde
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  6. novembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Elektroauto uzlādes tīkls «Eleport» ir noslēdzis līgumu par trīs jaunu elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu Rīgā, Saulkrastos un Siguldā, nodrošinot kopumā sešas papildu elektroauto uzlādes pieslēgvietas Latvijā. Siguldā jauno uzlādes staciju plānots uzstādīt līdz šī gada beigām, bet Rīgā un Saulkrastos – līdz nākamā gada vidum.

  «Meklējot jaunas vietas Eleport tīkla attīstībai, mēs domājam par gala patērētāju un viņa vajadzībām. Transporta nozares elektrifikācija ir svarīga ne tikai Rīgā un tās apkaimē, bet arī citviet Latvijā, tāpēc, aktīvi attīstot elektroauto infrastruktūru, mēs veicinām plašāku, klimatam draudzīgākas enerģijas pieejamību un sekmējam elektroauto popularitāti iedzīvotāju vidū,» norāda Kārlis Mendziņš, «Eleport Latvija» vadītājs.

  «Jaunās stacijas būs modernākās tirgū, tāpēc spēs nodrošināt mūsdienīgu uzlādes pieredzi, ko ērti pakārtot savām ikdienas gaitām, un kā visas »Eleport" tīklā esošās stacijas – nodrošinās elektroenerģiju, kas iegūta no pilnībā atjaunīgiem energoresursiem."

  Eleport uzstādīs savas pirmās uzlādes stacijas Saulkrastos pie pludmales «Rūķīši» un Siguldā pie tirdzniecības centra «Raibais Suns». Saulkrastu iedzīvotājiem un pludmales apmeklētājiem būs iespēja izmantot 150 kW ultra ātrās uzlādes staciju ar 1000 km/h lielu uzlādes ātrumu jeb 100 km sešu minūšu laikā, savukārt Siguldā tiks uzstādīta 100 kW ātrās uzlādes stacija ar 660 km/h lielu uzlādes ātrumu.

  Tikmēr Rīgā, Ropažu ielā 63, pie veikala «Gemoss» tiks uzstādīta 50 kW ātrā uzlādes stacija ar 330 km/h lielu uzlādes ātrumu. Visas uzlādes stacijas būs aprīkotas ar divām pieslēgvietām.

  Jaunās uzlādes stacijas būs publiski pieejamas visiem elektroauto lietotājiem. 150 kW stacija būs aprīkota ar diviem Eiropas standarta CCS2 kabeļiem, bet 100 kW un 50 kW stacijas būs aprīkotas gan ar CCS2, gan ar Japānas standarta CHAdeMO kabeļiem.

  Eleport stacijās uzlādi var veikt gan reģistrēti klienti, izmantojot Eleport lietotni vai klienta karti, gan iepriekš nereģistrēti klienti, sekojot norādēm uz uzlādes stacijas un veicot priekšapmaksu caur mājaslapu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+