Šķiršanās un suns — vai dzīvnieks atcerēsies tavu bijušo?

Suņa uzvedība
Zane Piļka-Karaļeviča
31. oktobris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock

Vislabākās zāles – laiks

Jā, suns tavu bijušo atcerēsies daudzus gadus, ja ne visu mūžu. Viņa atmiņā tas paliks kā labs cilvēks. Taču pakāpeniski šķiršanās pārdzīvojums izbālēs – tā vietā nāks jauni, skaisti notikumi. Tu pagaidām neesi uzsācis jaunas attiecības? Tad sniedz savam mīlulim divkārt vairāk uzmanības, mīlestības un rūpes, nekā viņš to saņēma iepriekš.

Esi atradis citu dzīvesbiedru? Tādā gadījumā paskaidro viņam, kā atrast atslēdziņu uz suņa sirdi, pasaki priekšā, kurā skapītī glabājas kārumi.

Vēl viens jautājums – vai eksistē kāds cits iemesls, kāpēc suņi atceras bijušos? Protams! Un šī iemesla vārds – oža. Jā, jā – izslavētā suņa oža. Nav nekāds noslēpums, ka suņi ik dienas atjauno savu personīgo smaržu bibliotēku. Nemaz nerunājot par smaržu, kuru mājā vai dzīvoklī atnesis cilvēks, ar kuru tu būvēji attiecības. Protams, ka mīlulis šo smaržu ir iegaumējis kā savējo, bet cilvēku pieskaitījis savam baram. Suņi taču neiejauksies mūsu sadzīves smalkumos! Smaržām suņu dzīvē ir svarīgākā loma – tieši tās vēlāk veido nopietnas emocionālās saiknes. Savējo smarža suņiem ir svēts jēdziens!

Nākamā lapa

5/6Vislabākās zāles – laiks

Lasi citur

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs