Lielisku īpašību komplekts — franču buldogs

Suņu šķirnes
Zane Piļka-Karaļeviča
29. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: INNA GRINN un Shutterstock

Raksturs – brīnišķīgs!

Lai arī franču buldogi nekad neatteiksies pagulēt, viņi pēc savas būtības ir ļoti kustīgi, rotaļīgi, dzīvespriecīgi un temperamentīgi suņi. Ļoti komunikabli un mīļi. Ne velti viņi iekarojuši reputāciju – suņi kompānijām un rotaļām.

Pēc rakstura franči ir nosvērti un draudzīgi, ļoti pieķeras saimniekam. Kur būs saimnieks, tur arī kā suns, kurš gluži kā astīte sekos viņam pa pēdām. Taču šis saimnieka kults nav apgrūtinošs. Franču buldogi jūt saimnieka noskaņojumu un spēj tam arī pielāgoties. Ja jutīs, ka saimnieks vēlas pabūt viens, viņš nekad neuzbāzīsies. Taču, ja saimnieks francim atļaus ielīst klēpī, tā sunim būs lielākā laime. Franču buldogi dievina sēdēt klēpī.

Šiem suņiem vispār ļoti patīk ērtības un komforts, viņi ir lieliski turēšanai mazā dzīvoklītī. Lai arī sarga lomai franči īsti neder, jo riet viņiem nepatīk un balsi viņi padod tikai ārkārtas gadījumos, ja saprot, ka tiek apdraudēts viņu saimnieks vai milzīgas sajūsmas gadījumā. Jā, un ilgstoši mājās palikt viens francis arī negrib, tāpēc, ja tev ir spraigs darba grafiks, prātīgāk ir pirkt uzreiz divus franču buldogus, lai suņiem nebūtu tik garlaicīgi saimnieka prombūtnes laikā.

Kaut arī šīs šķirnes pārstāvjiem raksturīga milzīga mīlestība pret saimnieku un viņi tā dēļ gatavi uz visu, arī franču buldogiem jāmāca paklausība.

Treniņu laikā saimniekam jāapbruņojas ar pacietību, jābūt uzstājīgam, jo franči mēdz būt spītīgi, īpaši nesteidzoties izpildīt dotās komandas.

Nākamā lapa

2/5Raksturs – brīnišķīgs!

Lasi citur

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs