Šķiršanās un suns — vai dzīvnieks atcerēsies tavu bijušo?

Suņi
Zane Piļka-Karaļeviča
19. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Dzīvē visādi gadās. Viens otru reiz mīloši cilvēki kādā mirklī izlemj iet katrs savu ceļu. Neapspriedīsim iemeslus, kas viņus mudināja pieņemt šādu lēmumu. Kurš paliek acīmredzamos zaudētājos? Protams, ka bērni (ja viņi ir) un… mājdzīvnieki. Pirmām kārtām jau mēs runājam par suņiem, kuri ļoti pārdzīvo faktu, ka viens no saimniekiem pēkšņi pazūd.

Dažreiz šķiršanās notiek pēc abpusējas vienošanās, klusi un bez scēnām. Taču vairumā gadījumu ir strīdi, skandāli, raudāšana, nemaz nerunājot par emociju uzplūdā izkliegtajiem vārdiem. Un tad ir pienācis laiks, kad vienam beidzot jāsavāc mantiņas un jāaiziet, pastāstot arī draugiem un radiniekiem sliktās ziņas.

Tomēr, kad tas viss ir izdarīts, pēkšņi saproti, ka ir vēl viena svarīga lieta, par ko jāparūpējas. Tas ir suns, kurš daudzus gadus bijis tev uzticams draugs un cīņu biedrs. Lēmums, kurš paturēs suni (ja vien pārim nav bērnu), parasti ir smagāks par pašu šķiršanos. Neatkarīgi no tā, kurš uzvar, jautājums – kā tas ietekmēs suni – nospiedīs sirdi.

Parasti saka, ka labākās zāles šādos gadījumos ir laiks. Taču – kā ir ar dzīvniekiem?

Ar kaķiem ir vienkāršāk – viņi ir pašpietiekami dzīvnieki, turklāt pastāv uzskats, ka viņi vairāk pieķeras mājoklim, nevis cilvēkam. Bet suņi? Cik ilgi suns atcerēsies bijušo saimnieku? Vai šķiršanās fakta dēļ neieslīgs depresijā?

Nākamā lapa

Nākamais: Pārmaiņu vēji

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+