Četri patversmes minkas cer uz jaunu dzīvi

Meklē mājas
Laila Smeltere
18. aprīlis, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No Ulubeles un Tukuma dzīvnieku patversmes arhīva
Žurnāla ASTES jaunākajā numurā iepazīstina ar dzīvniekiem, kas cer atrast savus jaunos, īstos saimniekus, kas viņus mīlēs un sargās līdz mūža galam. Greja, Tigra, Toms un Henks saimniekus gaida patversmēs Madonā un Aucē.

Tigra

Ļoti mīļa un jauka, apmēram 1 gadu veca kaķenīte ar pagaidu vārdiņu Tigra meklē sev ģimeni, kurā būs mīlēta un vairs netiks nodota.

Pēc tam, kad ziemas aukstumā kaķenīti atrada ļoti izkāmējušu, viņa pamazām sāk atkopties un paguvusi pierādīt sevi kā īstenu mājas kaķi – ļoti komunikablu un draudzīgu ar cilvēkiem. Tigra kārtīgi apmeklē kaķu tualeti, ir tīrīga un kārtīga, vienīgi – viņai ne īpaši patīk citi murrātāji.

Tālrunis: 22030531 – Madonas dzīvnieku draugi

Greja

Kaķu pusaudzīte Greja ir biedrības Madonas dzīvnieku draugi īpašais mincis. Piedzimusi gaterī, kur kopā ar mammīti un brālīti bija nevēlama strādniekiem. Kaķu mamma mazos ieslēpa griestu sijā, no kurienes Greja nokrita, gūdama kontūziju. Arī augot, viņa, iespējams, bija saņēmusi par maz vērtīgo uzturvielu, tādēļ pirmie mēneši biedrībā bija smaga cīņa par viņas izdzīvošanu, atlabšanu un kļūšanu par spēcīgu kaķi. Taču tas ir izdevies! Greja brīvi pārvietojas, skrien, lec, rotaļājas, apmeklē kaķu tualeti. Ļoti patīk gan cilvēku, gan bērnu, gan citu kaķu kompānija. Greja ir sterilizēta, vakcinēta, apmēram 8 mēnešus veca. Tīra un kārtīga, ēd gan kaķu barību, gan gardumus no cilvēku galda.

Tālrunis: 22030531 – Madonas dzīvnieku draugi

Toms un Henks

Auces dzīvnieku aizsardzība biedrības redzeslokā bija nonākusi saimniecība, kurā saimnieces bezdarbības un bezatbildības rezultātā nemīlēti un neaprūpēti savairojušies un dzīvo padsmitiem kaķu. Katra astainīša stāsts ir citāds, jo gan raksturi, gan vecumi ir atšķirīgi. Kopīgs ir tas, ka viņiem visiem bija un ir vajadzīgs laiks, lai atkoptos fiziski. Taču visgrūtāk ir sadziedēt sirsniņas un prātus, panākt uzticēšanos un iemācīt, ka no cilvēka nav jābaidās, ka cilvēks var arī samīļot un rūpēties. Tagad mājas tiek meklētas diviem no šiem kaķiem: apmēram 1 gadu vecajam Tomam un apmēram 2 gadus vecajam Henkam. Abi runcīši ir attārpoti un kastrēti. Kaķīši nav mežonīgi, tikai jaunajos apstākļos nedaudz nobijušies un apjukuši, bet, rokās paņemti, ļaujas lai tos samīļo.

Tālrunis: 26316263 – Auces dzīvnieku aizsardzības biedrība

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+