• Šobrīd

  weather img

  Rīga +5°C Skaidrs, D/DR vējš, 2.57 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Iespēja atbalstīt maznodrošināto iedzīvotāju mīluļus

  Mājdzīvnieki
  Santa.lv
  Santa.lv
  30. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  «Maxima Latvija» sadarbībā ar «Latvijas Sarkano Krustu» un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāju «Mars Latvia» ir uzsākusi kampaņu «Mīluļu dienas». Kampaņas mērķis ir finansiāli palīdzēt tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības ikdienā nodrošināt saviem mājdzīvniekiem pilnvērtīgas un sabalansētas maltītes.

  Lai atbalstītu maznodrošinātos iedzīvotājus un sniegtu iespēju viņiem parūpēties par saviem četrkājainajiem draugiem, ikvienam ir iespēja iesaistīties šajā kampaņā, iegādājoties suņu un kaķu barību «Maxima» veikalos visā Latvijā no 29. marta līdz 11. aprīlim. 

  «Mājdzīvnieki mums sagādā patīkamas emocijas un māju sajūtu, taču rūpes par tiem prasa finansiālus resursus. Pateicoties sadarbībai ar «Maxima Latvija» un SIA «Mars Latvia», varam atbalstīt tās sabiedrības grupas, kas ir mazāk aizsargātas, un sniegt tām iespēju nodrošināt pilnvērtīgu maltīti saviem mājas mīluļiem. «Mīluļu dienas» ir lieliska kampaņa, kas dod iespēju katram atcerēties, cik svarīgi dzīvē ir mūsu četrkājainie draugi un cik svarīgi ir padot roku kādam, kuram tas nepieciešams visvairāk. Ceram, ka saziedotās maltītes samazinās maznodrošināto iedzīvotāju ikdienas izdevumus, padarīs ikdienu gaišāku un iepriecinās daudzas ģimenes un viņu mīluļus,» stāsta «Latvijas Sarkanais Krusts» prezidents Viktors Jaksons.

  «Mūsu četrkājainie draugi ir tie, kuri mūs sagaida mājās katru dienu un sniedz beznosacījuma mīlestību, neskatoties uz dzīves apstākļiem un apkārt notiekošo. Ir neiedomājami grūti nespēt parūpēties par tiem, kurus mīlam, tādēļ kampaņa «Mīluļu dienas» ļauj atbalstīt tos mājdzīvnieku saimniekus, kuriem ikdienas izdevumi jāplāno īpaši rūpīgi. Ziedojot maltītes maznodrošināto mīluļiem, sadarbībā ar uzticamajiem partneriem «Latvijas Sarkano Krustu» un SIA «Mars Latvia», mēs ceram padarīt šo cilvēku ikdienu kaut nedaudz vieglāku un viņu mīluļu vēderus priecīgākus. Sirsnīgi aicinām arī mūsu veikalu pircējus iesaistīties šajā kampaņā, ziedojot maznodrošināto mājdzīvniekiem,» komentē «Maxima Latvija» korporatīvo komunikāciju projektu vadītāja Laura Bagātā.

  Kampaņas «Mīluļu dienas» ietvaros no 29. marta līdz 11. aprīlim aicinām iegādāties «Whiskas», «Sheba», «Perfect Fit», «Pedigree» un «Cesar» zīmola produkciju «Maxima» veikalos, kur par katru nopirkto kilogramu 100 gramus SIA «Mars Latvia» ziedos maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+