Arī suņi spēj dziedināt

Suņi
Marta Kalniņa
25. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Lai gan biežāk dzirdam par kaķu terapiju, tomēr arī suņi var lieliski ārstēt savu mīļoto saimnieku.

Kaķi un suņi – kā diena pret nakti

Kaķi un suņi dziedina radikāli pretēji. Ne velti no senseniem laikiem saglabājies ticējums, ka jaunā mājā vispirms jāielaiž kaķis, – vietā, kur viņš apgulsies, nedrīkst likt gultu. Zinātnieki noskaidrojuši, ka kaķi patiešām uzlabo sev veselību, savācot un pārstrādājot negatīvo enerģiju, – nereti mājās, kur bieži strīdas un dzirksteļo emocijas, kaķi kļūst veselīgi, ar mirdzošu spalvu.

Kaķu bioloģiskais lauks ir pretējs cilvēkam, taču suņiem – tāds pats. Tāpēc jaunā mājā jāielaiž suns, lai zinātu, kur gultu var droši likt. Kaķu dziednieciskās spējas ir daudz izslavētākas par suņu spējām uzlabot saimnieka veselību, taču nav jādomā, ka mazie, murrājošie dakterīši to dara sava saimnieka labā – nebūt ne. Kaķi ir egoisti vārda vistiešākajā nozīmē, un viņi nedarīs neko, kas nenestu viņiem labumu. Nadziņu masāža ir nekas cits kā atmiņas par mammas pupa zīšanu, kad agrā bērnībā kaķēns bija laimīgs. Dīvainā kārtā kaķi šo labsajūtu atceras visu mūžu, bet suņi aizmirst pāris dienās, līdzko sāk patstāvīgi uzņemt barību un interesēties par apkārtējo pasauli. Un vēl jāatceras, ka kaķim nav kolektīva sajūtas – viņš labprāt dara visu pēc sava prāta, un saimnieka uzbāzīgā mīlestība dažkārt viņu apgrūtina.

Savukārt suņa dziednieciskais labums ir biolauku mijiedarbība – viņš ne tik būtiski iedarbojas uz saimnieka iekšējiem orgāniem, cik saved kārtībā visu organisma sistēmu kopumā.

Kontaktējoties ar saimnieku, suņa biolauks uztver cilvēka biolauka informāciju un aptur slimību procesus, kā arī novērš iespējamās slimības. Sunim atšķirībā no kaķa ir egoisma deficīts, un cilvēku viņš uztver kā dievu, kurš veido viņa likteni. Pēc jogas sistēmas, gan cilvēkam, gan sunim galvvidū (kur zīdainīšiem ir atvērtais avotiņš) atrodas septītā jeb tā sauktā kosmiskās saiknes čakra – tikai suņiem šo vietu sauc par gudrības kauliņa. Pieskarties kauliņam suns ļauj tikai dievam – savam saimniekam vai mīļotajiem cilvēkiem –, bet ļoti aizdomīgi raugās uz svešiniekiem, kas mēģina sunim noglaudīt galvu jeb pieskarties svētajai vietai. Suns pilnībā atdodas saimniekam (tiesa, mīlošam saimniekam), un šajā atdevē notiek biolauku un enerģijas mijiedarbība jeb saplūšana. Kaķi saimnieka mīlestība dažkārt traucē, bet sunim tā vajadzīga kā gaiss. Tiklīdz saimnieks nespēj nolasīt sava suņa emocijas, stresu vai bailes un, suņaprāt, dievs viņu pamet, biolauku tuvība izjūk.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+