• Ar dziesmu par mīlestību pret bijušās draudzenes suni debitē ansamblis «kases grāvējs»

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  14. jūnijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Saausās suņumīļi! Iznākusi jauna dziesma un mūzikas video «Bobo», kas vēsta par kāda vīrieša mīlestību pret viņa bijušās draudzenes suni.

  «Dziesma ir balstīta uz patiesiem (un diezgan traumatiskiem) notikumiem. Daudzi ir bijuši attiecībās, kur šķiroties tu zaudē ne tikai partneri, bet arī dzīvnieku, ko glaudīt. Tieši šāds stāsts notika ar katru no mums,» atklāj ansambļa «kases grāvējs» dalībnieki.

  Dziesmas video versiju veidojuši Roberts Silavs un Miks Jeluškins.

  Klipā galvenajā (suņa) lomā ir jaunais un talantīgais latviešu aktieris Lapa Lapiņš, kuram tagad ir arī savs Linkedin profils! Klipā piedalās arī jau pieredzējusī influencere un TV raidījumu vadītāja Beta Beidz. «Bija ārkārtīgs prieks strādāt ar šiem augstākās raudzes profesionāļiem,» stāsta režisors Roberts Silavs.

  «kases grāvējs» ir jauna muzikālā apvienība, kuras sastāvā ir Dr. Kaktuss (mūzikas producents Armands Varslavāns), Trešdiena (režisors Roberts Silavs) un Zirdziņš Vējskaris (dziesmu autore Ilze Fārte). Ansambļa misija ir radīt dziesmas un videoklipus, kas liek cilvēkiem pasmaidīt. «Mēs gribam padarīt cilvēku dienas gaišākas,» skaidro grupas dalībnieki.

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē