• Šobrīd

  weather img

  Rīga +15°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 2.57 m/s

  VIDEO: No bērnudārza pazudušu trīsgadnieku policija atrod uz ielas

  Pazudis bērns
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  15.februārī pulksten 11.49 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Ķengaragu, kur kāda garāmgājēja uz ielas bija pamanījusi aptuveni trīs gadus vecu bērnu bez pieskatītāja. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

  Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa izsaucēju ar mazu zēnu. Sieviete bērnam bija jautājusi par vecākiem, bet puika ne uz vienu no jautājumiem nav varējis atbildēt.

  Ņemot vērā, ka nebija zināms, cik ilgi zēns viens pats atradies ārā, nolemts izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Drīz pēc tam mediķi konstatēja, ka bērnam viss ir kārtībā.

  Jāpiebilst, ka arī policistiem neizdevās no zēna noskaidrot ne viņa vārdu, ne arī kādu citu informāciju, pēc kuras varētu viņu identificēt. Pēc dežūrdaļas ieteikumiem policiste arī pārbaudīja bērna kombinezona kabatas un tā iekšpusi, vai uz tā kaut kur ir uzrakstīta vecāku kontaktinformācija.

  Dažas minūtes vēlāk pie policijas busiņa piesteidzās kāda sieviete, kura paskaidroja, ka ir netālu esošā bērnudārza apkopēja. Sieviete pastāstīja, ka pirms neilga laika no bērnudārza pazudis viens no bērniem. Viņa bija aizgājusi bērnu meklēt uz vienu pusi, bet bērna audzinātāja uz otru pusi.

  Jau pēc neilga laika pie policijas automašīnas piesteidzās arī bērnudārza audzinātāja. Pieskatītāja, raudādama skaidroja, ka zēns, kad viņa palīdzējusi pārējiem grupiņas bērniem saģērbties, viens pats aizgājis. Savukārt kāds no iestādes apmeklētājiem nav aiz sevis kārtīgi aiztaisījis vārtiņus. Policistu klātbūtnē viņa piezvanīja zēna mātei, izstāstīja par starpgadījumu un pēc policistu lūguma aicināja atbraukt pakaļ atvasei.

  Bērna māte, ierodoties notikuma vietā, skaidroja, ka pašlaik viņai pretenziju pret audzinātāju neesot un konkrēto situāciju pati pārrunās ar iestādes vadību.

  Rīgas pašvaldības policija aicina gan pavisam maziem bērniem, gan arī vecāka gadu gājuma cilvēkiem, kuriem ir grūtības atcerēties savu vārdu un dzīvesvietas adresi, pievienot apģērbam kādu identificējošu informāciju.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē