• VIDEO: Kā tagad izskatās princese Keita? Pēc 6 mēnešu ārstēšanās parādās tautai

  Britu karaļnams
  Marta Kalniņa
  15. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Keita Midltone pirmo reizi pēc 6 mēnešu pauzes parādās tautai.
  Foto: X
  Keita Midltone pirmo reizi pēc 6 mēnešu pauzes parādās tautai.
  Šodien karaļa Čārlza III dzimšanas dienai veltītā parāde kļuva par gada gaidītāko notikumu, jo iepriekšējā vakarā Velsas princese Keita Midltone, kura cīnās ar vēzi, paziņoja, ka to noskatīsies klātienē. Tauta viņu nebija redzējusi pusgadu.

  Princese nupat ieradusies ikgadējā parādē pa godu karaļa dzimšanas dienai, un jau parādījušās pirmās Keitas bildes. Viņa, nobildēta caur auto logu, šķiet novājējusi, taču aizvien izskatās lieliski. Pēcāk Keitas braucienu karietē centās iemūžīnāt tūkstošiem britu, kas viņu pavadīja ar skaļiem prieka saucieniem. Lai gan sākumā viņas seja šķita rūpju pilna, Keita gaiši uzsmaidīja parādes vērotājiem un eleganti māja ar roku. 

  Princese ir ģērbusies baltā Jenny Packham kostīmā.

  Kopš Ziemassvētkiem, kad Keita Midltone uzsāka ārstēšanos no vēža, briti savu princesi nebija redzējuši. Tāpēc ik pa laikam izskanēja dažādas baumas un spekulācijas par Keitas veselības stāvokli. Šonedēļ jau atkal uzvirmoja runas, ka princeses cīņa ar slimību ritot neveiksmīgi, tāpēc viņa vairoties no parādīšanās sabiedrība. Lai izgaisinātu baumas un apliecinātu karaliskās ģimenes faniem, ka viss rit savu gaitu, Keita piektdienas vakarā publiskoja oficiālu paziņojumu. Tajā viņa atklāja, ka cīņa ar slimību turpinās, ķīmijterapijas dēļ viņa bieži jūtas nogurusi, taču esot arī labās dienas, kad princese cenšas atgriezties iepriekšējā dzīves ritmā un pat mēģina strādāt.

  Tomēr visvairāk britus sajūsmināja Keitas paziņojums, ka viņa centīsies būt klāt karaļa dzimšanas dienai veltītajā parādē šo sestdien, kā arī cer apmeklēt vairākus publiskus pasākumus šajā vasarā.

  Tā vienā acumirklī interese par ikgadējo parādi krietni pieauga. Tiek lēsts, ka tā būšot apmeklētākā vēsturē, jo ikviens alkst redzēt Keitu parādāmies uz Bekingemas pils balkoniņa.    

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē