• Šobrīd

  weather img

  Rīga -3°C Viegls sniegs, D/DA vējš, 3.09 m/s

  Teterevu fonds izsludina pieteikšanos grūtībās nonākušo atbalsta programmai

  Atbalsts
  Ziņu aģentūra LETA
  16. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Ināras un Borisa Teterevu fonds līdz 31.martam aicina bezpeļņas organizācijas pieteikt projektus programmas «Pats savam saimes galdam» atbalsta saņemšanai, aģentūru LETA informēja Teterevu fonda labdarības projektu vadītāja Diana Bogdanova.

  Konkurss paredzēts visu Latvijas reģionu bezpeļņas organizācijām, kuras vēlas palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem veikt dārzkopības darbus pārtikas sagādāšanai sev un līdzcilvēkiem.

  Paredzēts, ka atbalstu ieguvušās organizācijas sarūpēs sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus gan novada trūcīgo ģimeņu piemājas dārzu ierīkošanai, gan biedrību pārziņā esošo dārzu apstādīšanai. Vasarā organizēs konsultācijas ģimenēm par dārza kopšanu, savukārt rudenī – par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu.

  Lai pieteiktos atbalstam, organizācijai vispirms līdz 31.martam fondam jānosūta īss projekta ieceres apraksts brīvā formā uz e-pasta adresi «office@teterevufonds.lv». Ja organizācija nolemj turpināt projekta pieteikšanas procesu, tā tiks aicināta iesniegt fondam sagatavotu pilnu projekta pieteikumu un budžetu.

  Pretendenti finansējuma saņemšanai tiek aicināti rūpīgi iepazīties ar programmas «Pats savam saimes galdam» nolikumu programmas tīmekļvietnē «saimesgaldam.lv». Vienam projektam ieteicamais budžets ir līdz 1750 eiro.

  Bogdanova pavēstīja, ka iecerēts piešķirt grantus vismaz desmit bezpeļņas organizācijām. 2021.gada projektu konkursā Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ieguva 20 bezpeļņas organizācijas. Tās īstenoja projektus, dārzkopības darbos iesaistot 700 mājsaimniecības 18 pašvaldībās Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē.

  2010.gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstīto labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus desmit valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+