• Šobrīd

  weather img

  Rīga +16°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 3.6 m/s

  Sestdien brīvprātīgie vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, klauvējot pie iedzīvotāju durvīm

  Ziedošana
  Ziņu aģentūra LETA
  5. maijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Sestdien, 7.maijā, brīvprātīgie no studentu programmas «Southwestern Advantage» dažādās Latvijas apkaimēs vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, kuras šobrīd uzturas Īslīces SOS bērnu ciematā, aģentūru LETA informēja programma «Southwestern Advantage Latvia» un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

  Ziedošanas kampaņā brīvprātīgie klauvēs pie iedzīvotāju durvīm Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Ķekavā, Salaspilī, Jelgavā, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos un Zvejniekciemā. Visiem ziedojumu kampaņā iesaistītajiem būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs un izmantojot karšu termināļus. Ikviens kampaņas dalībnieks varēs uzrādīt pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vārdā.

  Šobrīd Īslīces SOS bērnu ciematā uzturas 27 bērni un jaunieši vecumā no astoņiem mēnešiem līdz 20 gadiem un 14 bērnu mātes no Ukrainas. Pirmās ukraiņu ģimenes ciematā ieradušās 7.martā.

  «Paralēli atbalstam, ko sniedzam Īslīces SOS bērnu ciematā uzņemtajām ģimenēm, mūsu komandā darbu ir uzsākuši arī trīs koordinatori, kas ar ukraiņu ģimenēm un bērniem strādā Īslīcē, Bauskā un Rīgā. Man ir gandarījums par jauniešu vēlmi un enerģiju iesaistīties šajā kampaņā, veltot veselu dienu ziedojumu vākšanai. Būsim atsaucīgi un kopīgi palīdzēsim tiem, kam tas šobrīd nepieciešams visvairāk,» aicina Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

  Ziedojumu kampaņa, kuras laikā brīvprātīgie vāc līdzekļus Īslīces SOS bērnu ciematam, norisinās jau deviņus gadus. Kopumā brīvprātīgajiem izdevies savākt vairāk nekā 83 000 eiro.

  «Southwestern Advantage Latvia» un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina atbalstīt arī Latvijas bērnus, kuri dzīvo SOS ciematos, veicot ikmēneša vai vienreizēju ziedojumu. Vairāk par ziedojumu veikšanu iespējams uzzināt SOS bērnu ciematu mājaslapā.

  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bērniem, kuri ir palikuši bez vecāku apgādības. Asociācija arī uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Kopumā SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē