• Nedēļa šķērsgriezumā – Paulam grūti laiki, Gobzems pametis Latviju, Greifāne par dzīvi Krievijā

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  13. marts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64 un Instagram
  Apkopojam 5 materiālus, kuri «Santa.lv» lasītājiem šonedēļ raisījuši lielāko interesi.

  Žurnāls «Kas Jauns» uzrunāja maestro un noskaidroja, ka viņa ģimenē šobrīd esot grūta situācija, līdz ar to viņam neesot komentāra kara sakarā. Maestro tikai saka, ka viennozīmīgi ir par mieru pasaulē. 


  Politiķis Aldis Gobzems negaidīti pametis Latviju. Viņš arī izdzēsis visus savus ierakstus no sociālajiem tīkliem.


  Marija lūdz, lai fotogrāfijās, kur redzamas ķermeņa rētas, ar fotošopu tās nenoņem, jo negrib izlikties ne skaistāka, ne labāka. Viņa ir tāda, kāda ir. Īsta. Rētas no applaucēšanās bērnībā ir ķermeņa daļa, un par tām nav jākaunas. Taču emocionālās – dvēseles – rētas atklāt Marijai nav viegli. Jo tās ir pārāk svaigas un pārāk sāpīgas. Tajā pašā laikā viņa grib būt līdz galam īsta un patiesa. Un neizlikties.


  «Es neesmu vainīga par to, kas notiek Ukrainā,» komunicējot ar latviešiem, uzsver Liene Greifāne. Vai jūs būtu gatavi sēdēt cietumā 15 gadus par ierakstu instagramā?» tā viņa atbild tiem, kas interesējas, kāpēc Liene klusē par karu un vairās paust savu viedokli. Sarunās par Putinu un Krievijas kolēģu attieksmi pret notiekošo viņa ielaisties negrasās.


  «Mēs abi gribam dejot tāpat kā mūsu tētis,» no Kremļa pils skatuves sacīja latviešu baletdejotāja Māra Liepas meita balerīna Ilze Liepa. 1.martā tur – Kremļa pilī – ar programmu «6:0» krāšņi savu dzimšanas dienu nosvinēja viņas brālis. «Visus mīlu! Skūpstu cieši! Jūsu Liepka,» atrādot bildes no pasākuma, nākamajā dienā sveicējiem pateicās gaviļnieks.

  Karš Ukrainā

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē