• Horoskops 25. jūnijam – 1. jūlijam: Ģeniālu ideju un jaunu iespēju laiks

  Horoskopi
  Jana Reķe
  24. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Gaisā virmos pēcsvētku noskaņa. Jāņi ir aiz muguras, tāpat arī šā Mēness cikla kulminācija ar pilnmēnesi. Ar katru dienu aizvien spēcīgāk varēs sajust, ka viss pamazām norimst.
  Nākamais: Auns

  Nedēļas pirmajā pusē, sevišķi 25. un 26. jūnijā, būs paredzēti nopietnāki plāni vai darbi, kas neļaus atslābt un motivēs naski pievērsties ja ne gluži darba, tad savāktību un koncentrēšanos prasošiem attiecību jautājumiem. Ļoti svarīgi būs izpildīt dotos solījumus, un atlaides nebūsiet gatavi dot ne sev, ne citiem.

  Visu šo periodu fonā tiksiet izaicināti ar to, kā būt noderīgiem citiem cilvēkiem. Kā palīdzēt vai atbalstīt. Kā atrast līdzsvaru starp piekāpīgu izdabāšanu un saviem ideāliem, pašuzupurēšanos un saprātīgu atdevi. Tas var izpausties kā pārmērīga aizraušanās ar detaļām, smalkām niansēm, aizmirstot, kāpēc vispār kam ķērāties klāt. Aktualizēsies fundamentāla tēma – kāds ir jūsu personiskais pienesums šai pasaulei.

  Tuvojoties nedēļas nogalei, aizvien stiprāk būs jūtama arī romantiskā un uz attiecībām vērstā noskaņa: mīlestība, flirts, iepazīšanās un seksualitātes izpausme.

  Labprāt pavadīsiet laiku ar pretējo dzimumu, un savstarpējā mijiedarbība solās būt aizraujoša, radoša un interesanta, sevišķi 29. jūnijā.

  29. jūnijā gaidāma Lilitas jeb Melnā Mēness pāreja no skrupulozajām Jaunavām pie attiecību zīmes – Svariem. No šā brīža tuvākos deviņus mēnešus lielākie dzīves izaicinājumi un svarīgākās mācību stundas būs saistītas ar partnerattiecību jautājumiem.

  30. jūnijs var būt noderīgs, lai paplašinātu redzesloku, iedvesmotos ar jaunām idejām un plāniem. Gaidāmas atraktīvas sarunas un prātu stimulējošas aktivitātes. Ja kādā dzīves jomā ir iestrēgums, šīs enerģijas palīdzēs izkļūt no esošajiem uztveres ierobežojumiem. Idejas un domas noteikti pierakstiet. Noderēs!

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē