Ņemot vērā to, ka Rodrigo Ābola sezona Ziemeļamerikā ir noslēgusies, uzbrucējs medijam sportancentrs.com ir apstiprinājis, ka dosies palīgā Latvijas valsts izlasei.
Kurā no spēlēm viņš pastiprinās valstsvienības sastāvu pagaidām gan nav zināms, taču izlases ģenerālmenedžeris Rūdolfs Kalvītis norāda, ka informācija būs zināma tuvāko stundu laikā.
Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Stokholmā pasaules čempionāta otrajā spēlē ar rezultātu 1:7 (1:2, 0:3, 0:2) zaudēja Kanādai.
Latvijas izlases labā vārtus guva Eduards Tralmaks.
A grupā pa sešiem punktiem divās spēlēs ir Kanādai un Zviedrijai, trīs punktus guvušas Somija vienā spēlē, kā arī Latvija un Slovākija divos mačos. Bez punktiem ir Austrija, Francija un Slovēnija.
Latvijas hokejisti pasaules čempionāta trešo spēli aizvadīs otrdien plkst.17.20 pret Slovēniju, dienu vēlāk plkst.21.20 būs jāspēlē ar mājinieci Zviedriju, sestdien plkst.13.20 būs jāmērojas spēkiem ar Somijas valstsvienību, 18.maijā plkst.21.20 – ar Slovākiju un noslēdzošajā grupas spēlē 20.maijā plkst.13.20 jācīnās ar Austrijas hokejistiem.