«Vīrs dusmojās, kad gribēju atkal saukt ātros.» Lielo izmēru modele Tatjana Mackēviča

Lielo izmēru modeles ģimene vairākas nedēļas pavadīja gluži kā ellē – smagi cīnoties ar Covid-19. Ļaunākais jau aiz muguras, bet vēl kādu laiku TATJANAS MACKEVIČAS sabiedrotais būs skābekļa aparāts.
Anastasija Kuzminova
Foto: no privātā arhīva

Vīrs dusmojās, kad gribēju atkal saukt ātros. Viņa lepnums to neļāva, bet es nospļāvos un izsaucu.

«Mēs jau bijām pierakstījušies uz vakcināciju, un tikai dažas dienas pirms tās nonācām slimnīcā,» PDz stāsta modele, apģērbu zīmola un kāzu kleitu veikala īpašniece Tatjana Mackeviča. Viņa nedēļu jutusi saaukstēšanās simptomus, vairākkārt veikusi eksprestestu, un tas bijis negatīvs. Arī laboratorijā veiktais Covid-19 tests neliecināja, ka Tatjanu skārusi šī slimība. Taču kādu dienu Tatjanas vīrs Dmitrijs pārnāca no darba ar temperatūru, un viņam mājās veiktais kovida tests gan bija pozitīvs. «Tolaik strādāju attālināti, un arī mana meita Nastja neapmeklēja bērnudārzu. Abas veicām eksprestestu, un divas svītriņas bija gan man, gan meitai,» atceras modele.

Mackeviči sazinājās ar ģimenes ārsti, lietoja viņas izrakstītās antibiotikas un cerēja, ka drīz atgriezīsies ikdienas dzīvē. Tomēr zāles nelīdzēja, pieaugušajiem temperatūra nemazinājās, klepus kļuva neizturams. «Varējām tikai kā gaļas gabali gulēt, nebija spēka nekam. Vienreiz izsaucām ātro palīdzību. Ārsts teica – bronhos kaut kas ir, bet situācija nebija kritiska. Pagāja vēl divas dienas, un mums kļuva sliktāk. Vīrs dusmojās, kad gribēju atkal saukt ātros. Viņa lepnums to neļāva, bet es nospļāvos un izsaucu. Domāju, tas mūs arī izglāba,» tagad atzīst Tatjana.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
-50% visiem skolotājiem
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ
Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē