Viena no Latvijas visvairāk kritizētākajām radio ētera balsīm – Māra Sleja

Lai arī radio strādā tikai gadu, turklāt tikai kā aizvietotāja, modele MĀRA SLEJA kļuvusi par vienu no Latvijas kritizētākajām radio ētera balsīm. Viņa savus kritiķus aicina pat uz tēju, bet viņi kā nenāk, tā nenāk.
Gita Vīksne
Foto: Kaspars Krafts (F64)

Par Māras misēkļiem viedoklis ir arī citiem – viens paziņo, ka, klausoties Māru, asiņo ausis, otrs norāda, ka tā esot necieņa pret cilvēkiem, par kuriem modele runā.

«Esmu radio tikai uz laiku – aizvietoju Martu Grigali, kura pēc ģimenes pieauguma devusies ilgstošā atvaļinājumā,» PDz atklāj Māra, kas Latvijas Radio 5 komandai pievienojās pagājušā gada vasarā. Šā gada laikā viņa saņēmusi pamatīgu kritikas lavīnu. Aktīvākais Māras kritizētājs ir kāds tvitera lietotājs ar segvārdu @kristaps24, kurš šausminās, kā Māra komentē pludmales volejbola spēli. Arī ar mūziķu vārdiem un dziesmu nosaukumiem Mārai iet švaki: tviterists fiksējis, ka grupu Lord Huron Māra piesaka kā Lords Hārdons, dziedātāju Kiezu – kā Keša, bet Adeles dziesmā Send My Love To Your New Lover viņa vārda New vietā pasaka Never.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+