Stāsts par maģiskajām tabletītēm. Elīna Maligina izdod grāmatu

Kopš bijušā akciju sabiedrības Olainfarm valdes priekšsēdētāja nāves pagājuši četrarpus gadu, bet joprojām viņa aiziešanas apstākļi ir miglā tīti. Atraitnes ELĪNAS MALIGINAS jaunajā grāmatā lasāmais, iespējams, paver priekškaru tam, kas varētu būt noticis liktenīgajā naktī un kādas esot bijušas attiecības ģimenē.
Marta Kalniņa
Foto: Mārtiņš Zilgalvis (F64)

Viena no spēcīgākajām vietām grāmatā ir par galvenās varones satikšanos ar maģiskajām tabletītēm.

Autogrāfus dala 745 eiro vērtās kurpēs

Pagājušajā nedēļā izdevniecības Zvaigzne ABC telpās notika aktrises un mākslinieces Elīnas Maliginas svaigi izdotās grāmatas Panika autogrāfu sniegšanas pēcpusdiena. Grāmatu E­līna sarakstījusi, izmantojot savu jauno identitāti – Helēna Ora. Uz pasākumu viņa bija ieradusies džinsa biksēs, rūtotā žaketē un baltā krekliņā. Kājās viņa bija apāvusi Christian Louboutin kurpes par 745 eiro. Nevarēja nepamanīt prieku viņas acīs par to, ka nu viņa dēvējama jau par multimākslinieci, jo izpaudusies daudz dažādos mākslas veidos – uz skatuves kā aktrise, gleznojot, veidojot kino un nu arī sarakstot grāmatu. «Šī ir mana pirmā grāmata, autogrāfus gan nesniedzu pirmo reizi – esmu to darījusi gan kā Dailes teātra aktrise, gan darbojoties kino un mākslas pasaulē,» PDz atzina Elīna un piebilda: «Šodien katram ierakstu kaut ko individuālu. Ir kāda īpaša izjūta, ko gribas attiecīgajā brīdī otram sniegt – tas var būt gan citāts, gan novēlējums. Kas nu attiecīgajā brīdī vairāk uzrunā un šķiet piemērotāks.»

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 orģinālraksti dienā 365 dienas gadā

34,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+