Saļimst grāvmalā… Šova zvaigznes Gunāra Sārtaputna dzīves spožums un posts

Pēkšņi miris slavenais Saimniekšova GUNĀRS SĀRTAPUTNS. Izrādās, atraktīvā balvenieša dzīve nebūt nav bijusi tik jautra un krāšņa, kā viņš to centās pasniegt publiski.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
Foto: no publicitātes materiāliem

Viņš tiešām savulaik bija turīgs saimnieks. Taču viņš savu nekustamo īpašumu un saimniecību jau pirms kāda laika noformēja uz kādas sievietes vārda.

Izredžu nekādu nav…

«Gunārs nomira slimnīcā naktī uz 23. septembri. Ejot uz mājām no veikala, viņam kļuvis slikti, un viņš saļima grāvmalā. Viņu atrada un izsauca ātros. Sākumā Gunārs vēl bija pie samaņas un sāka mediķiem, rupji sakot, tiesības kačāt. Bija savā elementā. Taču, neskatoties uz to, tika nogādāts slimnīcā,» PDz stāsta Bērzkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Skaidrīte Saleniece. Kad pie Gunāra uz slimnīcu atbraucis brālis, mediķi atzinuši – izredžu nav… «Par savām veselības problēmām viņš nevienam nestāstīja un nesūdzējās. Tas viņam nebija raksturīgi. Tāpēc neviens tā arī īsti nezinām, kāds bija konkrētais iemesls šādam iznākumam. Zinu tikai, ka viņam bija savulaik problēmas ar nierēm,» saka Skaidrīte. «Vienu gan varu pateikt – viņš nemira pēc ilgstošas slimības, kā tika vēstīts dažādos interneta portālos. Slimnīcās viņš ilgi negulēja, jo uzskatīja, ka neviens tāpat viņam neko nevar līdzēt, un ārstiem neuzticējās. Taču patieso nāves iemeslu droši vien zina tikai viņa ģimene.»

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+