Palikuši bez ceļazīmes uz Tokiju. Aleksandrs Samoilovs neskumst, Sindijai Bukšai morāls sabrukums

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs un vieglatlēte Sindija Bukša dalās emocijās par palikšanu aiz Tokijas olimpisko spēļu strīpas.
Inese Mizovska
Foto: Dmitrijs Suļžics (F64)

Domāju, ka nākamās olimpiskās spēles man būs pēdējās. Gan emocionālajā plāksnē pa šiem gadiem daudz kas ir sakrājies, gan arī apziņa, ka gadi iet uz priekšu.

Aleksandrs Samoilovs

Gatavosies nākamajām olimpiskajām spēlēm

Atgriežoties mājās pēc Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīra Šveicē, pludmales volejbolistiem Samoilovam un Šmēdiņam jau bija skaidrs – olimpiskās spēles nebūs viņu nākamā pietura.

«Tikai svētdien atlidoju no sacensībām Šveicē un maksimāli centos izmantot trīs brīvās dienas, jo man jau šodien no rīta bija pirmais treniņš Jūrmalā, un vakarā būs vēl viens,» pagājušajā trešdienā PDz pastāstīja Aleksandrs. Mieles par to, ka šoreiz kvalificēties vasaras olimpiādes spēlēm neizdevās, izgaisina laiks, ko viņš var veltīt sev un pavadīt kopā ar saviem tuvajiem. «Tik daudz esmu bijis prom, ka gribas vienkārši pabūt ar ģimeni un draugiem,» viņš atzina. «Pandēmijas laikā atklāju sev jaunu hobiju. Vienīgā aktivitāte, ko varēju darīt viens un svaigā gaisā, bija golfs. Es tā aizrāvos, ka šajās dienās divreiz pa četrām stundām biju spēlēt. Pirmkārt, man patīk būt pie dabas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+