«Neesmu vienkāršākais mērķis cilvēkam, kas vēlas atriebties.» Žurnālists Roberts Šteinbergs

«Latvijā narkotikas lieto arī cilvēki, kurus redzam TV ekrānā un žurnālos,» neslēpj seriāla Nelegālais trips veidotājs ROBERTS ŠTEINBERGS, kurš četrus gadus darbojās raidījumā Aizliegtais paņēmiens – pieķēra melos ekstrasensus un atmaskoja cigarešu kontrabandistus, bet tagad vēlas sagraut mītus par narkotiku lietošanu.
Gita Vīksne
Foto: Dmitrijs Suļžics (F64)

Pat Latvijas deputātu aprindās regulāri parādās ar narkotikām saistīti skandāli, un tajā pašā laikā šāds cilvēks spēj vadīt ļoti bagātu pašvaldību…

Spirituāla pieredze un izklaide

«Ja tas spēs novērst kaut viena cilvēka priekšlaicīgu nāvi, būšu apmierināts ar paveikto,» par izglītojoši dokumentālo seriālu Nelegālais trips, kas šobrīd skatāms izklaides platformā Tet+, saka tā veidotājs žurnālists Roberts Šteinbergs. Tā viņš veltījis gandrīz pusotra gada – intervējis tagadējos un bijušos narkotiku lietotājus un izplatītājus, izvaicājis arī tos, kas pret tām cīnās Latvijā, Nīderlandē un Lielbritānijā. «Iepazīstoties ar narkomānijas problēmu tuvāk, iespējams, kāds spēs palīdzēt līdzcilvēkiem, kurus tā skārusi,» cer Roberts. 

Viņš neslēpj – Latvijā narkotikas lietojot arī sabiedrībā zināmi ļaudis. «Nesaukšu viņus vārdā, jo tā ir šo personu izvēle un lēmums. Taču tie ir cilvēki, kurus redzam TV ekrānos, dzirdam radio un skatām žurnālu lappusēs. To man ir atklājuši tie, kas gadiem nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Ir gan stāsti par marihuānas lietošanu, gan arī par daudz nopietnākām vielām. Pat Latvijas deputātu aprindās regulāri parādās ar narkotikām saistīti skandāli, un tajā pašā laikā šāds cilvēks spēj vadīt ļoti bagātu pašvaldību…» teic Roberts. Par problemātiskiem tiekot uzskatīti tikai no pieciem līdz 15 procentiem narkotiku lietotāju. «Motivācija, kādēļ to dara, ir dažāda.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+