Māris Olte atklāti par pulverīša skandālu: Jūtos kā Jūrmalas mērs

Video, kurā dabas draugs un Madonas novada domes deputāts jauniešu kompānijā šņauc baltu pulverīti, pagājušajā nedēļā pārsteidza daudzus.
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
Gita Vīksne
Foto: F64

Apdomā veikt narkotiku testu

Par to, ka TV šova Četri uz riteņiem dalībnieki ballējušies un niekojušies ar baltu pulverīti, neviens neuzzinātu. Taču viena no ballītes dalībniecēm dziedātāja Alise Haijima ar šo video padalījās sociālajos tīklos. Lai gan bija paredzēts tuvākajiem draugiem, drīz vien tas sāka klejot pa internetu un sacēla lielu ažiotāžu. Vislielāko nosodījumu izpelnījās dabas draugs, uzņēmējs un turklāt vēl Madonas novada domes deputāts Māris Olte. 

Tas bija pilnīgi muļķīgs pārpratums, un es biju vainīgs. Taču jebkuram, kas kaut ko saprot no šīm vielām, ir skaidrs, ka tās nav narkotikas.

«Nekad neiedomājos, ka lietas, kas sabiedrībā pamatoti ir tabu, var aiziet plašumā internetā. Protams, to nevajadzēja rādīt citiem. Tomēr pārsteidzoši, ka viena pusnakts kaprīze saceļ tādu ažiotāžu – šobrīd jūtos bezmaz vai kā Jūrmalas mērs,» sarunā ar PDz atzīst Māris Olte.

Jūrmalas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim savulaik par narkotisko vielu glabāšanu piesprieda 100 eiro sodu, bet mēra krēsls viņam nebija jāzaudē. Arī Oltes kolēģi Madonas novada domē padzīt viņu negrasoties.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 oriģinālraksti dienā 365 dienas gadā

25 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+