Maira Brieža māsa Santa: Lielā nelaimē nav jāpaliek vienam

«Ārstēšana ir nesusi redzamus augļus – no guļoša cilvēka, kurš ir jābaro, viņš kļuvis par tādu, kas var staigāt un no jauna mācās runāt,» par vīru JĀNI TRŪPU, kuram pirms trim mēnešiem tika izoperēts ļaundabīgs audzējs, PDz saka Maira Brieža māsa SANTA BRIEDE.
Gita Vīksne
Foto: F64 un no personiskā arhīva

Es skatījos uz dakteri un domāju – nē, nē, nē! Viņš taču nav nekāds Dievs! Viņš nevar pateikt, ka, lūk, šis cilvēks dzīvos tikai tik ilgi…

Nelaime piezagās pēkšņi 

«Viss sākās 2. jūnijā, kad Jānis juta nespēku un tirpšanu labajā rokā un kājā,» par savu vīru PDz stāsta boksera Maira Brieža māsa Santa. «Dažu dienu laikā viņa ķermeņa labā puse palika nejutīga, un lēnām sāka zust runas spējas. Izsaucām ātros, domājot, ka tas varētu būt mikroinsults. Slimnīcā Jānim tika veikta datortomogrāfija, kur atklājās – viņa galvā redzams veidojums,» atminas viņa. Santa zinājusi, ka Jānim pagātnē bijušas veselības problēmas. «Pirms pieciem gadiem viņam tika veikta galvas operācija. Toreiz Jānim noteica diagnozi – otrās pakāpes anaplastiskā astrocitoma, kas nozīmē, ka veidojums galvā skaitījās labvēlīgs,» stāsta Santa. Veidojums izoperēts, apstarots, un Jānis veiksmīgi atveseļojies. Katru gadu veicis veselības pārbaudes, kurās neko sliktu neuzrādīja. «Jānis strādā ziedu biznesā – ar puķēm viņš ir apgādājis gandrīz visu Latviju. Viņam ir zaļie pirkstiņi. Vīrs vienmēr bijis aktīvs un juties labi,» atzīst Santa. Ar Jāni viņa iepazinās pirms trijiem gadiem, pērn nodibināja ģimeni. Šogad piedzima abu dēliņš.

Jānis un Santa ir kopā trīs gadus, un pērn abi svinēja kāzas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

2 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 oriģinālraksti dienā 365 dienas gadā

34,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+