Kas sašķēla traģiski bojā gājušā hokejista, dzelzs vīra Kārļa Skrastiņa ģimeni?

7. septembrī apritēja 10 gadi pēc baisākās traģēdijas hokeja vēsturē – šajā dienā Jaroslavļas aviokatastrofā bojā gāja KHL komanda Jaroslavļas Lokomotiv, viņu vidū arī Latvijas izlases aizsargs KĀRLIS SKRASTIŅŠ. Šī nelaime sašķēla hokejista ģimeni.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Foto: F64

Kārļa aiziešana mūs skāra ļoti sāpīgi – visa mana ģimene pusgadu pēc tam smagi slimoja.

Brālis ar Kārļa atraitni nekontaktējas 

Viens no hokejista Kārļa Skrastiņa tuvākajiem cilvēkiem bija par viņu deviņus gadus vecākais brālis Atis. Par traģisko aviokatastrofu viņam telefonsarunā toreiz pavēstīja kāds paziņa. «Šai ziņai nespēju noticēt, tas vienkārši šķita nereāli. Lai gan prāts visu saprata, ar sirdi Kārļa aiziešanai neticēju līdz pat tai dienai Jaroslavļā, kad viņš bija jāatpazīst morgā. Diemžēl šaubu nebija – tas bija Kārlis. Cilvēks, par kuru tuvāka man pasaulē nebija neviena…» savulaik intervijā žurnālam IEVA teica Atis.

Viņš neslēpa, ka pirmās dienas pēc Kārļa aiziešanas, atpazīšanas un bērēm pagājušas kā miglā. Grūtākais sācies pēc tam. Sāpes, ilgas, skumjas… Atis teica – cerībā uz atpestīšanu no ciešanām viņš izdzēsis brāļa numuru no sava telefona, centies, lai acīs nerēgotos nekas, kas atgādinātu par Kārli, taču tas sāpes nav mazinājis. Tikai palēnām divu gadu laikā kļuvušas arvien blāvākas un blāvākas, bet vai kādreiz izdzisīs pavisam… Par to Atis šaubās. «Kārļa aiziešana mūs skāra ļoti sāpīgi – visa mana ģimene pusgadu pēc tam smagi slimoja, arī es. Acīmredzot dvēseles sāpes transformējās fiziskajās ciešanās,» atzina viņš.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+