Jāņa Zuzāna bijusī sieva Dina Zuzāne: Nav tā, ka es tagad raudātu spilvenā

«Tagad juridiski mēs esam sveši cilvēki,» saka DINA ZUZĀNE. Pirms mēneša azartspēļu zāļu saimnieks un mākslas mecenāts JĀNIS ZUZĀNS un viņa sieva pēkšņi  paziņoja, ka izjukusi viņu gandrīz 40 gadu ilgusī laulība. Pagājušajā nedēļā tika parakstīti šķiršanās dokumenti.
Evija Kalnbērza
Foto: Dmitrijs Suļžics (F64)

Domāju, ka nekad neprecēšos, ka vīriešus vajag izmantot.

Vienojušies par īpašumu sadalīšanu 

21. jūlija vakarā Jāņa Zuzāna nu jau bijusī sieva atvēra franču šampanieti, jo oficiāli beidzies nozīmīgs dzīves posms – parakstīta kaudze dokumentu, un nu viņa ir juridiski brīva sieviete. Šo dienu arī astrologi ieteikuši kā labvēlīgu svarīgu dokumentu sakārtošanai. Ķīpsalas mājā, kur Dina aizvadījusi daudzus laimīgus gadus kopā savu vīru SIA Alfor valdes prieksšēdētāju, trešdien Jānis Zuzāns bija iegriezies, lai ar savu parakstu apliecinātu savstarpējo vienošanos. Tagad šeit saimniekos Dina. Pa šo laiku māja nedaudz pārkārtota, lai nav nekā lieka, kas liktu kavēties atmiņās. «Mums tagad ir dalīti īpašumi. No šīs dienas esam juridiski sveši cilvēki, lai gan līdz faktiskai laulības šķiršanai mēnesis vēl jāgaida. Man paliek Ķīpsalas māja ar visu iedzīvi, māja Ainažos, daži Elizabetes ielas dzīvokļi, bet Jānim – dzīvoklis Elizabetes ielā un mākslas centrs Zuzeum, par kuriem viņam gada laikā man jāizmaksā daļa, par kādu esam vienojušies, kā arī apsaimniekošanas izdevumi,» teic Zuzāne.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+