«Ir sajūta, ka politikā vairs neatgriezīšos.» Ilzes Viņķeles pārdomas sagaidot 50. dzimšanas dienu

Bijusī veselības ministre ILZE VIŅĶELE 27. novembrī svinēs apaļu jubileju. «Nemaz neticas, ka man būs jau 50 gadi. Tas skaitlis absolūti neiet kopā ar to, kā jūtos,» viņa saka.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Foto: no izdevniecības Žurnāls Santa arhīva un Instagram

Labi jūtos jebkurā vecumā, taču vislabāk, sākot ar 25 gadu sasniegšanu. Jo tad plus/mīnus sāku vilkt kopā atbildes uz Zatlera slaveno eksistenciālo jautājumu – kas es esmu?

Uz jautājumu, kā jūtas dzimšanas dienas priekšvakarā, Ilze Viņķele priecīgi iesaucas: «Brīnišķīgi! Nav iemesla bēdāties. Esmu vesela, gadus nejūtu.» Liela balle ar banketu un simts viesiem nebūšot. «Kā tad es varu atzīmēt, ja premjers ar veselības ministru to aizlieguši? Pasvinēsim klusi ģimenes lokā ar bērniem, apēdīsim torti,» saka Ilze. Latgalē, kur viņa dzimusi, lielās jubilejas svin radu pulkā pie gara, bagātīgi klāta galda un ar dančiem. «Man ir jaukta ģimene – mamma latgaliete, bet paps – kurzemnieks. Un mūsu ģimenē šādas lielas balles ar radiem netika rīkotas. Toties atšķirībā no vecākiem man gan patīk ballēties! Patīk rīkot svinības pat bez liela iemesla. Ar prieku uzņemos pasākumu rīkošanu draugu un radu lokā. Ar draudzenēm runājām, ka cilvēki ir noilgojušies pēc kopā būšanas. Meitenes noilgojušās pēc tā, ka var sapucēties un uzvilkt augstpapēžu kurpes. Tāpēc, tiklīdz beigsies ierobežojumi, tā uzreiz rīkošu balli,» sola Ilze. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+