FOTO: Elīnai Gluzunovai jau trešā mājvieta šajā gadā, šoreiz ar skatu uz ezeru

«Dzīvojam šeit tikai desmit dienas,» par trīsistabu dzīvokli Rubenē, kuru iekārtojusi kopā ar ģimeni, PDz saka dziedātāja un muzikālā TV šova X Faktors trešās sezonas uzvarētāja.
Gita Vīksne
Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)

Pa dzīvokļa logiem redzama arī divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga BMX treniņu trase.

«Pusotru gadu nodzīvojām Valmierā – 15 kilometru attālumā no vietas, kuru tagad saucam par savām mājām,» PDz stāsta dziedātāja Elīna Gluzunova. Ar vīru Artjomu un bērniem – septiņus gadus veco Anabellu, četrgadīgo Lukasu un gadu un septiņus mēnešus veco Tomasu – viņa nupat ievākusies jaunā dzīvoklī Rubenē. Pirms diviem gadiem Elīna uzvarēja šovā X Faktors, un šobrīd viņas ikdienai var sekot līdzi kanāla 360TV realitātes seriālā Ģimene burkā. «Dzīvokli, kurā mitinājāmies iepriekš, pārdeva. Laikus tikām par to brīdināti, un mums nācās meklēt jaunu dzīvesvietu. Ātri vien atradām dzīvokli tieši pāri ielai, taču nebijām gatavi taisīt ērtai dzīvošanai tik nepieciešmo remontu. Tas bija īsākais īres termiņš, kāds mums jebkad bijis – tur nodzīvojām tikai divus mēnešus,» atceras Elīna.

«Manā dzīvē viss notiek tā, kā tam jānotiek. Kad atradām šo dzīvokli, uz to rindā bija astoņas ģimenes. Tika mums, jo izrādījās, ka ar dzīvokļa saimnieci esam pazīstamas kopš koju laikiem. Atklājām, ka abas esam Kornvolas reksa šķirnes kaķu saimnieces. Sakrita arī mūsu gaume par to, kā jāizskatās dzīvokļa interjeram. Dzīvojam šeit tikai desmit dienas,» atklāj Elīna. «Pārvācāmies no Valmieras uz Rubeni vienas dienas laikā. Noīrēju busiņu, un vīrs, kas ikdienā strādā būvniecībā, paņēma brīvdienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+