Dziedātāja Katrīna Gupalo: Depresijas cēlonis meklējams manā dzimtā

Mūziķes KATRĪNAS GUPALO dzīvē bijušas dienas, kad viņa nav spējusi saskatīt jēgu nekam un nav gribējusi iet laukā no mājas. Sāpīgu pieredzi un notikumu ģimenē, kuri atstājuši pēdas viņas dzīvē, Katrīna atainojusi dziesmā un videoklipā Agonija.
Evija Kalnbērza
Anastasija Kuzminova
Foto: F64

Mana vecvecvecmāmiņa Sofija izdarīja pašnāvību pakaroties.

Pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo PDz atklāj – drūmās noskaņās uzņemtā videoklipa aizsākumi meklējami viņas dzīves pieredzē. Ar depresiju jaunā sieviete saskārusies pirms diviem gadiem. «Tas bija vismaz pusgads gan radošajā, gan ikdienas dzīvē. Manī bija šaubas par visu, bezizeja, domas par dzīves jēgu un to, vai vispār ir jēga tam, ko daru kā mūziķe un māksliniece,» atceras Katrīna. Tolaik mūziķe piedalījās arī Eirovīzijas nacionālās atlases konkursā Supernova, un toreiz viņas sniegums netika augstu novērtēts. «Ilgu laiku nekur negāju, ja nu vienīgi uz veikalu un dejošanas nodarbībām pie Līgas Libertes, kura mani iedvesmoja, palīdzēja turēties pie realitātes.»

Katrīna aizdomājusies – iespējams, depresijas cēlonis meklējams viņas dzimtā, kur bijis ar to saistīts traģisks notikums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+