«Domāju – vienaldzīgo nebūs!» Bijusī ministre pozē vīriešu žurnālam

Tādu uzdrīkstēšanos neviena augsta valsts amatpersona vēl nebija parādījusi. Žurnāla KLUBS jaunākajā numurā bijusī labklājības ministre un tagadējā Saeimas deputāte RAMONA PETRAVIČA ļāvusies intīmai un jutekliskai fotosesijai.
Marta Kalniņa
Foto: no izdevniecības Žurnāls Santa arhīva (Sandija Nereta). Stils: Ērika Siliņa

Fotografēties 54 gadus vecā politiķe esot piekritusi, lai iedrošinātu sievietes būt pārliecinātām par sevi, vairot savu pašapziņu.

«Domāju, vienaldzīgo nebūs. Vieni teiks – ļoti forši. Citi – ak, kā ko tādu var atļauties politisks cilvēks, degradēta valsts!» tā savu fotosesiju žurnāla KLUBS jaunākajā numurā raksturojusi Saeimas deputāte, partijas Par cilvēcīgu Latviju domniece Ramona Petraviča.

Bijusī labklājības ministre pirms bildēšanās apjautājusies, kā uz to raugās viņai tuvi un uzticami cilvēki ģimenē un politikā. «Pārsvarā viņi uz to noraudzījās pozitīvi. Meitas informēju. Viņas vairāk interesēja fotogrāfijas, jo pašas nokļuvušas krustugunīs par pārāk īsām kleitām. No politiķiem ir viens vīrietis, kuram prasīju. Bet nesaukšu, kurš tas ir,» pastāstīja Ramona.

Fotografēties 54 gadus vecā politiķe esot piekritusi, lai iedrošinātu sievietes būt pārliecinātām par sevi, vairot savu pašapziņu. «Ne jau gadu skaitlis ieliek kādos rāmjos, bet tas, kā pati jūties, tāpēc iesaku sievietēm – uzdrīkstēties. Sievietes, kas izsaka komplimentus, jautā, kā spēju izskatīties tik labi – kāds ir noslēpums. Nezinu, vai ir kāds īpašs noslēpums.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē