Debesu vārti ir drošās rokās. Traģēdija, kura pāragri aizsauca Matīsu Kivlenieku

«Matīss man paliks atmiņā kā mīļš dēls, kas izauga par stipru ozolu,» par traģiskā negadījumā ASV bojāgājušo Latvijas hokeja izlases vārtsargu MATĪSU EDMUNDU KIVLENIEKU teic viņa treneris.
Zane Piļka-Karaļeviča
Zane Piļka-Karaļeviča
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
Foto: Vladislavs Proškins (F64)

Viņam patika būt vienam, domāt pašam. Daudzi viņa draugi arī man bija teikuši, ka Matīss bija grūti sazvanāms, reti atbildēja.

Atvadīsies gan ASV, gan Latvijā

Kad pagājušās pirmdienas rītā parādījās ziņas, ka 24 gadu vecumā dzīvību zaudējis talantīgais latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš vēl pirms pusotra mēneša rādīja spožu sniegumu pasaules hokeja čempionātā Rīgā, daudziem šķita – tā ir nežēlīga kļūda, tā nevar būt…  «Tas ir kaut kāds murgs. Es saprastu visu – avārija, cita nelaime… Bet, kad sprāgst stulbas petardes un trāpa tieši Matīsam… Johaidī! Ir smagi. Tas viss brīdī, kad dzīve sāk stabilizēties un veidoties… Matīss man vienmēr paliks atmiņā. Tagad skatos bildes, kas publicētas medijos, savus foto… Viņš bildēs ir smaidīgs. Viņš tāds bija vienmēr – smaidīgs un mierīgs. Labsirdīgs puika,» PDz sacīja hokeja treneris Guntis Bāliņš, kura audzēknis Kivlenieks bija daudzus gadus. Viņš ir labi pazīstams arī ar Matīsa ģimeni – mammu Astrīdu un patēvu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+