Baiba Sipeniece-Gavare: Biju gatava sapotēties un atdotu savu parādu skatītājiem

Pandēmijas laikā atceltās stāvizrādes Vienreiz jau var atsāksies ar pilnu jaudu. Radio Star FM rīta programmas un TV3 šova Saimnieks meklē sievu vadītāja BAIBA SIPENIECE-GAVARE uzkrājusi spēkus Sāremā un ir gatava satikt savus skatītājus.
Evija Kalnbērza
Foto: Dmitrijs Suļžics (F64)

Biju gatava sapotēties ar jebkādu vakcīnu, lai tikai ātrāk atgrieztos normālajā dzīvē un atdotu savu parādu skatītājiem.

Suņuks slēpj Baibas zeķes

Pirms savai 50. jubilejai veltītā brīvdabas stāvizrāžu Vienreiz jau var maratona Baiba Sipeniece-Gavare kopā ar savu mīluli garspalvaino taksi devās izbraucienā ar kuģīti pa Rīgas kanālu un Daugavu. Baiba PDz stāsta, ka taksim dots igauņu vārds Uni, kas tulkojumā nozīmē Sapnis. Sunītis pagājušajā vasarā paņemts, lai ģimenē kliedētu sēras par janvārī mūžībā aizgājušo iepriekšējo taksi un mazinātu pandēmijas laika radīto stresu. «Viņš ir tik mīļš, labs un komisks. Uni ļoti uzmana manas lietas. Viena no tautas daiļamata meistares darinātajām tautiskajām zeķēm ar pērlītēm un cakiņām vēl tagad atrodas kaut kur dārzā Sāremā salas vidienē. Un tieši kur, zina tikai Uni,» nosmej Baiba. Viņa piebilst, ka suņuks saprot dažas frāzes igauniski un necieš trompetes un trombona skaņas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+