Aizgājusi «pēc pusotra gada konstantas pazemošanas». Kaimiņa un Danevičas publiskā strīda anatomija

«Šis bija pēdējais salmiņš,» par viņas un skandalozā Saeimas deputāta šķiršanās drāmu, kas pēkšņi kļuva publiska, sacīja aktrise DĀRTA DANEVIČA. Viņa ARTUSU KAIMIŅU vaino emocionālā vardarbībā, par kuru vairs nav spējusi klusēt.
Gita Vīksne
Zane Piļka- Karaļeviča
Edgars Orlovs
Edgars Orlovs
Marta Kalniņa
Foto: no izdevniecības Žurnāls Santa arhīva un F64

Visbeidzot bērns nonāca pie Dārtas un viņa paziņoja, ka Artuss šo brīdi esot filmējis un teicis, ka tas esot tiesai.  

Strīds par dēla pieskatīšanu 

To, ka politiķa Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas attiecības jau rudenī nonākušas strupceļā, zināja tikai viņu tuvākie cilvēki. Laimīgas ģimenes bildes sociālajos tīklos kādu laiku vairs neparādījās, un Dārta vairs neaizstāvēja deputātu virtuālās diskusijās. Pārmaiņas privātajā dzīvē abiem izdotos paturēt noslēpumā, visticamāk, vēl ilgi, ja ne publiskais konflikts, kas risinājās pagājušās nedēļas sākumā. «Artuss paņēma dēlu, aizbrauca un atsakās izpaust, kā viņus var sasniegt. Kad satraucos un atkārtoti jautāju, saņemu uzbraucienu, ka esmu agresīva. Vai tas ir normāli? Ko jūs darītu šādā situācijā? Un visbeidzot, vai cilvēks, kas vada cilvēktiesību komisiju, vispār pārzina cilvēktiesības?» tviterī ziņoja Dārta. Publiskojot šo epizodi, viņa centās pievērst Kaimiņa uzmanību un panākt, lai viņš nekavējoties atdotu dēlu. Dārta arī publicēja fragmentu no līguma, kurā pausta vienošanās par konkrētu kārtību un laiku, kad tēvs pieskata 10 mēnešus veco dēlu Kaupo. A­rtuss šo kārtību esot pārkāpis. «Man ir jākliedē publiski izskanējusī informācija – jā, mēs ar Dārtu dzīvojam atsevišķi un šobrīd esam noslēguši savstarpēji parakstītu vienošanos par manām satikšanās iespējām ar dēlu,» drīz vien tviterī atbildēja Artuss. «Dārta zina, ka mēs ar dēlu atrodamies manā deklarētajā dzīvesvietā. Dēlu paņēmu šodien ap pulksten 17.30 no Dārtas. Saskaņā ar mūsu vienošanos – dēls pie manis ir līdz trešdienas rītam. Es mūsu privāto dzīvi neesmu tendēts publiski komentēt, tomēr diemžēl šobrīd esmu spiests to darīt, lai kliedētu aplami radīto iespaidu,» ziņoja Kaimiņš. «Saskaņā ar vienošanos tev dēls bija jāpieskata vakar, bet tu biji izslēdzis telefonu, un es salu uz ielas un netiku uz darbu, cenšoties tikt tavā nedeklarētajā adresē, kas atrodas aiz diviem kodiem. Šodien pēc līguma dēlam jābūt ar mani. Beidz tēlot svētuli, beidz melot!» viņam atbildēja aktrise. Visbeidzot bērns nonāca pie Dārtas un viņa paziņoja, ka Artuss šo brīdi esot filmējis un teicis, ka tas esot tiesai.  

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+