Marta Grigale: Ir ļoti svarīgi neziedot sevi visu bērniem un pēc tam viņiem par to pārmest

Runājam par laiku, kas sāk skriet vēja spārniem, kad piedzimst bērni, un dziedātājai Martai Grigalei gandrīz nemanāmi aizlūst balss. Šī tēma padara viņu ļoti emocionālu. Marta ir mamma diviem brīnišķīgiem bērniem – Grētai (6) un Valtam (2). Viņu ģimenes dzīve no malas var šķist ideāla, bet Marta nekad nav slēpusi, ka būt par mammu nav viegli.
Ieva Smilga
Ieva Smilga
Foto: no personiskā arhīva

Cenšamies būt labākie vecāki saviem bērniem, kādi varam būt, bet tik un tā ikdienā iet kā pa kalniem un lejām – paši esam emocionāli un bērni tāpat. 

Mūsu saruna rit laikā, kad Marta ir izdevusi jaunu albumu Dabas parādība. Gada laikā platformā Spotify viņas mūziku noklausījušies gandrīz 40 tūkstoši cilvēku no 99 valstīm, un klausītāju skaits pieaug ik gadu. Viņas balss skan radio Pieci.lv ēterā, un tūlīt, tūlīt (saruna notika decembrī – red.) jāsāk vadīt labdarības maratonu Dod pieci! Tam visam pa vidu viņa ir klātesoša un mīloša mamma saviem bērniem. Daudz pienākumu un darbu, ko nest uz viena cilvēka pleciem. Vēlējos noskaidrot, kā viņu mainījusi bērnu ienākšana dzīvē un kā viņai sanāk (vai nesanāk) žonglēt un sabalansēt darbus, lai laika pietiktu visam. Par sapņiem, ilūzijām un to sagrūšanu.

 

– Kāds ir bijis tavs aizvadītais gads?
– Visu pagājušo gadu biju ļoti saspringusi – jau kopš gada sākuma zināju, ka gribu izdot albumu un viss gads paies albuma veidošanas zīmē. Tajā brīdī vēl nezināju, ka turpmākais gads paies kara fonā, kas mani (un, domāju, ikvienu) ļoti ir ietekmējis. Iespējams, visvairāk tieši mammas un vecākus – ja ir jāsatraucas ne tikai par sevi, bet arī bērniem, sajūtas kļūst daudz skarbākas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+