Līga Zeļģe: Ir būtiski spēt atvainoties savam bērnam, ja pieļauta kļūda

Daudzi bērni un arī vecāki aktrisi Līgu Zeļģi zina kā iemīļotā bērnu raidījuma Kas te? Es te! lelles Lupes tēla atveidotāju, bet tā, protams, nav viņas vienīgā loma. Līga ir talantīga Nacionālā teātra aktrise – ir spēlējusi gan ļoti daudzās izrādēs, gan vairākos pašmāju seriālos. Pirms gada Līga un Toms, Nacionālā teātra gaismu un video meistars, kļuva par vecākiem dēlam Kārlim Imantam. Ģimenē aug arī meita – 14 gadus vecā Tija Mētra. Līga atzīst, ka, otrreiz kļūstot par jauno mammu, vēlējās izbaudīt māmiņas atvaļinājumu.
Madara Ozoliņa
Madara Ozoliņa
Foto: Ieva Andersone

Vīrusi mani nebaida tik ļoti kā cilvēku ļaunums. Nespēju noticēt, cik liels tas var būt un kādu postījumu nodarīt.

– Līga, tu pati nāc no triju bērnu ģimenes! Vai biji domājusi, ka arī pašai reiz būs vairāk par vienu bērnu?
– Nezinu, vai tieši tas bija iemesls, bet, jā, biju domājusi, ka savā ģimenē gribētu divus vai trīs bērnus. Apzinoties, ka dzīvē neko nevar prognozēt un mēs nezinām, kas ar mums notiks rīt, gribu pārliecību, ka mani bērni būs viens otram. Viņi varēs viens ar otru dalīt gan priekus, gan bēdas. 

– Šobrīd pasaulē notiek juku lietas. Nereti dzirdam, ka pāri izvēlas bērnus neradīt, jo nejūtas droši par viņu nākotni. Kā jūs ar Tomu izlēmāt, ka vēlaties vēl vienu bērniņu?
– Kārlis mums ilgāku laiku nepieteicās… Tomēr, kad tas notika, bijām ļoti priecīgi. Ne mirkli nedomājām, ka tas nebūtu īstais brīdis. Jāsaka gan, ka vīrusi mani nebaida tik ļoti kā cilvēku ļaunums. Nespēju noticēt, cik liels tas var būt un kādu postījumu nodarīt. Ja mēs tagad plānotu bērnus, tas laikam arī tiktu apdomāts vairākas reizes… 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+