Kāpēc viņas to dara? Savā pieredzē dalās 3 Instagram mammas

Influenceris, satura veidotājs, viedokļu līderis vai, vienkāršākā valodā, iedvesmotājs – tā ir mūsdienu pasaules šķietami neatņemama sastāvdaļa. Tieši Instagram mammas saņem vislielāko rezonansi šajā platformā, jo dalās ar savu ikdienu, iedvesmojot tūkstošiem citu mammu, jauno ģimeņu un pārus, kas tikai sapņo par mazuli. Šī varētu šķist pasakaini viegla nodarbe, bet vai tā patiesi ir? Iepazīsimies ar trim mammām – iedvesmotājām.
Nikola Šakale
Foto: Shutterstock

ELĪNA ANDERSONE
(Instagram – eliiandersone),
viņas Instagram profilam ir vairāk nekā 14 700 sekotāju

Esmu ļoti atklāta un stāstu visu, kā ir, tieši tas visvairāk piesaista sekotājus.

Elīnai ir brīnišķīgs vīrs un burvīgs dēliņš Markuss, kam pavisam drīz apritēs divi gadi. Elīna raksturo sevi kā dzīvespriecīgu un ļoti mērķtiecīgu sievieti, kura, ja kaut ko apņemas, nerimsies, kamēr to nesasniegs. Viņa ir arī veselīga dzīvesveida un uztura entuziaste. «Janvārī sapratu, ka beidzot gribu savu sapņu figūru, un kopš tā brīža jau esmu nometusi desmit kilogramu. Pirms tam nebiju apaļa, tomēr līdz galam nekad neesmu bijusi apmierināta ar savu figūru,» stāsta Elīna, atzīstot, ka lielāku ievērību Instagram ieguvusi tieši pēc dēla Markusa piedzimšanas. «Daudzas mammas sociālajās platformās meklē gan informāciju, gan padomus, gan vienkārši vēlas dzirdēt patiesus citu mammu stāstus, tāpēc arī es esmu ļoti atklāta un stāstu visu, kā ir, tieši tas visvairāk piesaista sekotājus.» 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+