Ieva Florence-Vīksne ar vīru Oskaru: Bērns nav eksāmens, tā ir dzīve

Aktieru pāris IEVA FLORENCE-VĪKSNE un OSKARS FLORENCS-VĪKSNE sarunas laikā viens otru mīļi sauc par mammu un tēti. Nesen viņu dēliņam Leonardam apritēja seši mēneši, un viņi atzīst, ka kopš dēla piedzimšanas dzīve ir kļuvusi daudz labāka, piepildītāka un laimīgāka.
Ērika Bērziņa
Ērika Bērziņa
Foto: no personiskā arhīva (Roberts Āboltiņš un Oskars Florencs-Vīksne)

– Kā jūs izlēmāt, ka esat gatavi nākamajam lielajam solim attiecībās – ģimenes pieaugumam?
IEVA: Man jau šķiet, ka bērniņi izlemj paši, kad viņiem atnākt… Vislabākajā laikā. 

OSKARS: Patiesībā jau neko nopietni neplānojām, vadījāmies pēc sajūtām. Un tad pār mums nāca spēcīgā sajūta, ka šis ir īstais laiks, neko neforsējot, ļauties mūsu mīlestības pieaugumam.

Ieva: Vecmāte teica, ka Dievs man ir devis tādu iegurni, kāds tas ir, un, ja bērniņš dabiski piedzimt nevar, tad ir jārīkojas pēc cita scenārija.

IEVA: Bija ļoti daudz darba, neprātīgs skrējiens… 2020. gads sākās ar pilnīgi jaunu skatījumu uz dzīvi – man bija mainījies darba statuss, līdz ar to arī Oskaram daudz kas pamainījās, bijām pārvākušies uz jaunu dzīvokli… Līdz tam 24/7 biju teātrī, ar Oskaru satikāmies vien vakaros pēc izrādēm. Pat brīnos, ka mēs apprecējāmies. (Smejas.) Pamazām atguvu veselību, dzīves vitalitāti, mēs ar Oskaru pavadījām vairāk laika kopā. Tad ļoti ātri pieteicās Leonards. 

– Kāpēc tik rūpīgi no apkārtējiem slēpāt grūtniecību un faktu par gaidāmo bērniņu?
OSKARS: Šis laiks sakrita ar pandēmiju un mājsēdi, un mēs esam pateicīgi, ka varējām šo laiku vairāk veltīt viens otram un bērniņa gaidīšanai.

IEVA: Man gribējās sajust, kā ir būt tikai sev, saprast, kāda ir mana dzīve… Sākumā par grūtniecību zināja tikai mana mamma. Oskara vecākiem pateicām tikai pēc trim četriem mēnešiem. Ļoti gribējās šo brīdi paturēt sev, bez liekas apkārtējo uzmanības.

OSKARS: Ieva arī mācēja ļoti prasmīgi noslēpt augošo vēderiņu. Viņa bija īsta maskēšanās meistare. (Smejas.) Instagram ir bildes, kur Ieva jau ir septītajā grūtniecības mēnesī, bet, pateicoties pozai un veiksmīgi izvēlētam apģērbam, to nevar redzēt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
3,49 €/4 nedēļas

Pirmās 4 nedēļas BEZ MAKSAS

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+