Patīkama nodarbe gariem ziemas vakariem – pirkt sēklas internetā

Vēlies šogad iesēt ko īpašu? Tad tagad, janvārī, ir pēdējais brīdis pasūtīt sēklas. Uzzini, kur tās iegādājas citi dārzkopji, un iedvesmojies no viņu atradumiem!
Indra Ozoliņa
Foto: Shutterstock

IVETA ŠATROVSKA,
augu kolekcionāre: 

Meklēju eksotiku 

Esmu arī piekrāpta – kaktusu sēklu vietā atsūtīti putekļi, un gaidītā eksotiskā auga vietā uzdīga kaut kas pavisam cits.

– Pirkt sēklas internetā ir ļoti patīkama ziemas nodarbošanās – meklēju jaunas šķirnes un neredzētus augus. Parasti ziemā iesēju arī kaut ko eksotisku – kaktusus un citus sukulentus. Savā laikā bija ārkārtīgi aizraujoši iegādāties sēklas no visas pasaules, bet tagad gan tās izraugos tikai Eiropā. Var gadīties visādi. Esmu arī piekrāpta – kaktusu sēklu vietā atsūtīti putekļi, un gaidītā eksotiskā auga vietā uzdīga kaut kas pavisam cits. Agrāk daudz sēklu pirku no Lielbritānijas veikaliem, bet pēc tās izstāšanās no Eiropas Savienības tie diemžēl mums ir grūtāk pieejami. 

Pagājušajā ziemā sēklas iegādājos pārsvarā trijos veikalos – igauņu Seemnemaailm, lietuviešu OMC seeds un mūsu pašu Agrimatco, kur var atrast gandrīz visu, ko sirds kāro.

Seemnemaailm.ee

Noteikti iesaku! Interesants piedāvājums, tiesa, varbūt ir mazliet dārgāk un paciņās maz sēklu, taču viss uzdīga lieliski un bija puķes, par kurām priecājos visu vasaru. Tajā iegādājos burvīgu dekoratīvo kāpostu un fantastisku zemo cīniju sēklas (ja pareizi atceros, no Zahara sērijas). Arī papriku, kurai mūsu veikalos, izņemot Agrimatco, ir diezgan bēdīga izvēle. 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē