FOTO: Mārtiņa Vilsona ģimenes māja piejūras ciematiņā: Nevienam nav jāmaksā par to, ka jūties tik labi! 1

Tas ir nebeidzams process – par mājas tapšanu saka aktieris MĀRTIŅŠ VILSONS, kurš kopā ar sievu ZANI 100 kilometru stiepienā no Rīgas, mazā piejūras ciematiņā Upesgrīvā, lēni, pamatīgi un pašu rokām izlolojis savu lauku sapni.
Aija Lāce
Aija Lāce
Foto: Māris Ločmelis

Māja pieprasa draudzēties ar galvu un samērot gribēšanu ar varēšanu. Saprast, ka ne visas gribēšanas ir tā vērtas, lai tās vajadzētu varēt.

1. Neplānots plāns

ZANE: «Godīgi sakot, mēs nemaz nebijām domājuši, ka mums kaut kad būs māja. Vasarās palikām laukos pie mana tēva, mammai arī ir vasarnīca. Bet – ciemos ir ciemos: kaut kas var nepatikt, ar kaut ko jāsamierinās… Nolēmām, ka varētu māju vasarā noīrēt, taču ātri vien sapratām, ka tik lielam kolektīvam, kāds esam mēs, nesanāks atrast piemērotu variantu. Tad sākām apzināt iespējas īpašumu iegādāties. Kamēr Mārtiņš filmējās Krievijā, es meklēju. Skatījāmies, lai ir izbraukājams attālums – aiz Kolkas būtu par tālu. Šī puse šķita pievilcīga arī ar savu skaisto ceļu gar jūru – tikko izbrauc uz šosejas aiz Jūrmalas, tā jau piezogas brīvdienu sajūta. Kādu dienu viss salikās – ieraudzīju sludinājumu, sazvanīju saimnieci, paņēmām atslēgas un 31. decembrī braucām lūkot. Tas bija pirmais un vienīgais īpašums, ko apskatījām klātienē, un bija pilnīgi skaidrs – pērkam!» 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+