10 lietotnes – zemes darbu viedie palīgi

Ja lauku dzīvē esi iesācējs, padoms var noderēt, gan ierīkojot košumdārzu, gan audzējot burkānus, gan ejot sēņot, gan lolojot uz palodzes vienu vienīgu kaktusu, tāpēc mēs atradām 10 lietotnes, ko vērts lejupielādēt savā telefonā vai planšetē. Tās palīdzēs neapjukt un ļaus saimniekot izveicīgi un moderni.
Lote Auzāne

Pašam sava augu bibliotēka

LeafSnap

Viena no ērtākajām augu indentificēšanas lietotnēm, kas piemērota Apple viedierīču lietotājiem, – nezināmā auga bildi var nofotografēt uzreiz vai pievienot no telefona arhīva jau agrāk noknipsētu skaistumu. Lietotne atpazīst augu gan pēc ziediem, gan lapām, gan augļiem un meklētos nezināmos saglabā tavā augu bibliotēkā, kur var iemest aci, ja atkal rodas vajadzība pēc konkrētā auga apraksta. Ar LeafSnap var identificēt lakstaugus, kokus un krūmus, turklāt augu bibliotēka tiek papildināta.

 

Pirmie soļi dārzeņkopībā

Gardroid

Palīdzēs spert pirmos soļus dārzeņu audzēšanā pilnīgam iesācējam. Parāda piemērotākos augu sēšanas un ražas novākšanas laikus, sēšanai vēlamo gaisa temperatūru, attālumu starp augiem un sēšanas dziļumu, pastāsta noderīgus padomus, kā par augiem rūpēties, lai tie nestu bagātīgu ražu. Lietotnē iespējams uzskicēt sava dārza plānu, ierakstīt, kādi augi aug tavā dārzā, un saņemt paziņojumus par iespējamo situāciju dārzeņu dobē. Lietotnei ir gan bezmaksas, gan maksas versija, kuras lielākais pluss – nav reklāmu, toties ir vēl citas papildu opcijas, ar ko operēt dārzeņu dobē. Piemērota Android operētājsistēmas mobilajām ierīcēm.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+