Jogas skolotāja Agnese Guļāne: Katra sieviete pēc savas būtības ir gan dziedniece, gan ragana

«Ja izdodas noķert saulgriežu laika enerģijas vilni, dzīvē var piedzīvot pamatīgas pārmaiņas,» saka apzināta dzīvesveida un jogas skolotāja Agnese Guļāne. Jebkas, ko caur kādu rituālu sāksi darīt tieši tagad, aiznesīs tevi tālāk un augstāk, nekā tikai tava sākotnējā motivācija.
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: Ieva Andersone

– Kā tu pati sevi raksturotu – kas tu esi?
– Radoša būtne, kam ļoti būtisks ir savs iekšējais barometrs – kā es šajā brīdī jūtos, kādas manī ir enerģijas, kādām vēsmām es atsaucos. Man svarīgi ir sekot šim iekšējam barometram, nemelot sev, stiprināt savas tā brīža alkas. Un tas ir rezultējies dažādos virzienos – praktizēju un mācu jogu, kopā ar vīru spēlējam gongus un vadām skaņu meditācijas, dziedu mantras un latviešu spēka dziesmas. Tik, cik spējam un mākam, ģimenē kopjam arī latviskās tradīcijas, bet – neiekrītot galējībās.

Kad dvēsele tiek samīļota, ir laba sajūta, dzīve liekas tāda stabila un pareiza, ir vieglāk izturēt nepatikšanas, problēmas, zaudējumus.

Tas ir apzināts dzīvesveids, bet tāds, kas der tieši mums. Nepiederam kādam konkrētam virzienam ne jogā, ne latviskajā tradīcijā, bet šīs prakses palīdz dzīvot apzināti, palīdz noskaidrot, kas tu esi, kas tevi stiprina, iedvesmo, palīdz atbrīvoties no nevajadzīgās statiskās enerģijas, stresa.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē