Žurnāla Klubs sex slejas autore Zelda nonāk savdabīgā iepazīšanās vakarā

Varbūt šo rakstu vajadzēja iesniegt kādam sieviešu žurnālam. Lai palasa, pasmejas, paskumst un piekrīt man, ka atrast Lielisko ir tik grūti. Tomēr ļoti gribējās, lai to izlasa vīrieši. Vislabāk, ja tie, kuri ir brīvi un vēlas zināt, ko sievietes ievēro un kas viņām svarīgi.
Zelda
Foto: Shutterstock

Man pietiek ar astoņām sekundēm, lai skatienā aptvertu telpu un saprastu – jāiet mājās.

Tas notika pirms kāda laika, vēl pirms pandēmijas. Ir sācis ieviesties tāds atskaites punkts. Facebook pamanīju reklāmu Speed date, kas īpaši paredzēts cilvēkiem virs 45. Lasīt «aiciniet piedalīties savas mammas, tantes un onkuļus» bija mazliet savādi, vismaz labi, ka netika pieminētas vecmāmiņas un vectētiņi. Organizatorei noteikti vēl nebija 30, un tajā vecumā šķiet, ka tie delikāti nosauktie «virs 45» ir tādi dīvaiņi ar stacionāro telefonu un vakardienas avīzi rokās. Tādiem noteikti nav sava profila FB, un, ja vien kāds gādīgs jaunietis nepateiks, par pasākumu viņi neuzzinās. Nolemju kalt dzelzi, kamēr tā karsta, un piesakos uzreiz. 15 eiro par iespēju satikt Lielisko – tādā brīdī taupībai nav vietas! Kā jau bija gaidāms, 10 dāmu vietas tiek aizņemtas zibenīgi, bet kungu piesaiste ­nevedas līdz pēdējam brīdim.

Un tad pienāk TAS vakars. Tuvojoties kafejnīcai, priekšā ejam pamanu vīrieti trešā svaiguma džinsos un tiem pieskaņotā jakā, tādos kā darba zābakos… Kopumā vienkāršs nomales iedzīvotājs atgriežas mājup. Bet viņš noteiktā solī tuvojas tai pašai vietai, uz kuru satikt Lielisko dodos arī es. Palēninu soli, lai mēs pie durvīm nenonāktu reizē, un mierinu sevi ar domu: varbūt šis vīrietis nezina, ka te šovakar slēgtais vakars… Tomēr šī cerība nepiepildās. Viņš ārā neiznāk. Ievelku elpu un dodos iekšā arī es.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Oriģināls saturs katru dienu

3,49 €/4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
2 ORĢINĀLRAKSTI DIENĀ 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+