Žurnāla KLUBS seksa apskatniece Zelda: Vai mazpieredzējis ir arī mazprasmīgs?

Negribu rosināt visus tagad mesties īslaicīgos kniebiensakaros, lai tikai būtu lielāks sieviešu skaits. Tomēr ir vērts apdomāties, vai tas, ko darāt guļamistabā, ir interesanti sievietei?
Zelda
Foto: Shutterstock

Kad tuvojamies vecumam, kuru vakcinēšanas birojs jau dēvē par senioriem, satikt viena vai otra dzimuma nemākuli ir ne tikai mulsinoši, bet arī ­nepatīkami.

Neatceros, cik svarīga man šķita vīrieša seksuālā pieredze jaunībā, – tad gan bija tā, ka tie nepieredzējušie (vai kautrīgie) vispār netika pie lietas, varbūt tālab neatminos? Tomēr tad, kad tuvojamies vecumam, kuru vakcinēšanas birojs jau dēvē par senioriem, satikt viena vai otra dzimuma nemākuli ir ne tikai mulsinoši, bet arī ­nepatīkami.

Vīriešiem, iespējams, tā ir sveša pasaule, bet sievietes, kuras gadu gadiem iet pie savas frizieres, manikīres, pedikīres, kosmētiķes un tur pavada stundu vai divas, neizbēgami pārrunā visu ko un neko, tā vairāk vai mazāk orientējoties viena otras privātajā dzīvē (vai vismaz dažos tās aspektos). Un tas, ko tā var uzzināt par citu sieviešu dzīvi, pietiktu ne tikai dažiem rakstiem, bet pat veselam romānam. Visas savas meistarītes es cienu par to, ka nekad stāstos netiek minēti konkrētu personu vārdi. Ir tikai notikumi, cits par citu krāšņāks… Un ticiet man – realitāte pārspēj seriālus!

Divās vietās nupat dzirdēju līdzīgu problēmu atstāstus un aizdomājos – varbūt tas ir ne tikai apdomas, bet arī apraksta vērts? Jo, ja tādi piedzīvojumi ir vairākām, tas tikai nozīmē, ka problēma ir. Viens no ­stāstiem te…

* * *
Tātad – sieviete. Mazliet virs 40, šķīrusies pēc 20 gadu kopdzīves, dzīvo atsevišķi no vīra un pieaugušajiem bērniem. Analizējusi savas kļūdas, strādājusi ar sevi, lai kļūtu veiksmīgāka un laimīgāka. Atjēgusies un nolēmusi iepazīties. Protams, piereģistrējusies Tinder. Kā jau simpātiskai un koptai sievietei, pielūdzēju netrūkst, un sākās ziedu-konfekšu-randiņu periods. Ar diviem randiņi sliecās turpināties tuvākā gaisotnē, un sieviete, veltījusi laiku un naudu sevis uzskaistināšanai, metās jaunu attiecību skavās.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē