Žurnāla Klubs galvenais redaktors: Dāmu vēlme publiski atkailināties arvien pieaug

Jau pēc īsa laika Klubā secināju, ka vīriešu žurnālu industrija visā pasaulē lielā mērā balstās uz sieviešu vēlmi atkailināties. Nu jau 11 gadu pieredze Klubā ļauj pilnībā apstiprināt to, ka sievietēm tiešām patīk izģērbties. Vienas to dara tikai savam vīrietim, citas – publiski.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Shutterstock

Dāmu vēlme publiski atkailināties arvien pieaug. Turklāt arī vecuma kategorijā virs 40 un pat 50.

Varētu domāt – tagad šo sieviešu vēlmi lielā mērā nosedz Instagram, kas dod lielisku iespēju erotiski izpausties. Tomēr ne – šī platforma nepiepilda visas sieviešu vajadzības, tā nebūt nemazina viņu vēlmi nonākt drukātā, glancētā žurnālā. Jo tas ir daudz prestižāk, tās ir lielas bildes, profesionāls fotogrāfs un stilists, un visbeidzot – tas ir žurnāla vāks un, protams, arī intervija.

Pieprasījums un iespējas

Neslēpšu: vēl pirms gadiem desmit bija brīži, kad dzīvojām no rokas mutē, – nododot vienu žurnāla numuru, nezinājām, kas būs uz vāka nākamajā. Šobrīd Kluba pikantā sadaļa Tête-à-tête saplānota gandrīz gadu uz priekšu. Dāmu vēlme publiski atkailināties arvien pieaug. Turklāt arī vecuma kategorijā virs 40 un pat 50. Pieprasījums krietni pārsniedz iespējas. Iemesls? Domāju, ka sievietes arvien vairāk atklātāk un drošāk pauž un īsteno savas patiesās vēlmes, mazāk ietekmējas no tā – bet ko par to teiks citi?

Nesenā pagātnē uz Kluba vāka bijušas gan skolotājas, gan ārstes, gan policiste, gan Saeimas deputāte. Šīs sievietes ir pietiekami drosmīgas, lai lauztu stereotipus un vienlaikus izturētu sabiedrības spiedienu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē