Zane no laukiem… (18+)
(Foto un video)

«Esmu ļoti dabiska un vienkārša meitene. Retais var pateikt, ka esmu no laukiem. Tā ir mana apslēptā daļa.» Savos 23 gados Zane apgalvo, ka zina dzīves vērtību, jo ir iemācījusies par sevi pastāvēt, strādā stabilā uzņēmumā un priecājas, ka pati spēj sevi nodrošināt.
Aivars Pastalnieks
Aivars Pastalnieks
Foto: Mārtiņš Plūme (pluume.lv)

 

– Sāksim ar volejbolu. Ļaudis runā, ka voleju tu varētu spēlēt arī augstpapēžu kurpēs.
– Stabilā vietā – jā. Kurpēs jūtos kā kedās. Ir bijušas situācijas, kad uz sabiedrisko transportu skrienu augstpapēžu kurpēs. Nekādu problēmu. Kurpes izceļ augumu, pagarina kājas, rada atbildības sajūtu, jo jāpiedomā, kā tu ej un izskaties.
Ar volejbolu nodarbojos 11 gadu. Man liekas, ka labi spēlēju, bet nedaru to profesionāli. Klubā Ropaži spēlēju Entuziastu volejbola līgā un Synottip tautas līgā.
Basketbols mani tā īsti neuzrunāja, kaut esmu braukusi pat uz sacensībām. Tas ir tiešs sporta veids, brīžiem varu sadusmoties, bet volejbolā vismaz tīkls atdala no pretinieka.

– Tu servē ar palēcienu?
– Nē, bet man ir spēcīgs sitiens. It kā uzsitu pa bumbu maigi, bet tā aizlido tālu. Tāpēc parasti atkāpjos divus metrus no līnijas, lai trāpītu laukumā. Agrāk spēlēju pa diagonāli, bet šosezon mani ielika 1. tempā. Spēlēt diagonālē ir vieglāk, tur var vairāk ieskrieties. 1. tempam ceļ zemas bumbas, kuras minimāli lido virs tīkla, un mērķis ir trāpīt trijos metros.

Man patīk valkāt kleitas ar dekoltē. Daudzi domā, ka to daru speciāli, lai provocētu. Tas ir grūtākais, ar ko nākas sadzīvot.

Man tas ir kas jauns. Mazliet spēlēju arī pludmales volejbolu. Tā kā strādāju LMT, esmu piedalījusies arī VEF kvartāla pludmales volejbola turnīrā, kurā startēja šīs apkaimes uzņēmumi – LMT, Jaunā Teika, Elkor. Komandā – divi vīrieši un sieviete. Pagājušajā gadā starp 30 komandām izcī­nījām pirmo vietu.

– Pateicoties tev?
– Es domāju, ka jā (smejas). Mūsu komandas nosaukums – Sargi nagus. Puiši izdomāja šādu nosaukumu, jo retā meitene spēlē ar gariem nagiem. Ejot laukumā, tos vienmēr notinu.

– Ko tu dari LMT?

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+