Viss, kas vīrietim jāzina par sieviešu apakšveļu

Ko darīt, lai sievietei skaistā veļa ne tikai patiktu, bet arī derētu? Ja vien nepērkat brīva piegriezuma peņuāru, kur jāizvēlas starp S, M vai L, neiesaku rīkoties uz savu galvu.
Zelda
Foto: Shutterstock

Ja mīlat savas sievietes krūtis un vāverīti, tad esiet gatavs parūpēties, lai tās tiktu pienācīgi ietērptas.

Vakars. Izsaiņoju savu jaunāko veļas komplektu. Vēlos sajusties mazliet dāma un palaistuve vienlaikus. Nogriežu cenuzīmes. Pārvelku roku maigajām mežģīnēm… Tā ir dāvana. No kāda vīrieša. Jau dāvinot viņš zināja, ka neredzēs to uzvilktu. Viņam tika ļauts tikai dāvināt. Tā bija viņa izvēle – justies pazemotam no domas, ka šo veļu redzēs cits, bet es izmantoju iespēju papildināt mežģīņoto apģērbu krājumu. Tas bija sen, nu es vairs tā nerīkotos. Kāpēc to stāstu? Jo tas ir par cieņu. Veļa, kuru nēsājam, ir daļa no cieņas – pret sevi, pret partneri, pret attiecībām… Nozīmīgam cilvēkam neparādīsimies caurās zeķēs, izstaipītās apenēs un apbružātā krūšturī. Vai spītīgi velkot to, kas otram nepatīk. Ja tā notiek, ja ir vienalga, tad jau ir par vēlu… 

Un vēl – vai sieviete jūsu dāvāto veļu rādīs tikai jums? Pat tad, ja esat vien mīļākais, kuram it kā nav tiesību prasīt uzticību, sievietes rīcība parāda attieksmi. Jūs varat nekad neuzzināt, ka viņai gadījies jūsu dāvātajā veļā tikties ar citu… tomēr ziniet, sieviete noteikti jutās mazliet neērti un mazliet tā kā vainīga. Jo dāvināta veļa ir abu iekšējā lieta, kopīgs intīms noslēpums. Ja viņa gribēja, lai tā notiek – viena vīrieša dāvāto redz un bauda cits –, tad esat viņai vienaldzīgs un cieņu neizpelnījies. Neatkarīgi no tā, kāds skaitās šo attiecību statuss.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+