Villas Sarunas: Santa Anča ar Viesturu Koziolu

Santa Anča nenoliedzami ir viena no talantīgākajām interviju meistarēm Latvijas žurnālistikā. Viņas priekšrocība ir emocionālā un finansiālā neatkarība. Tāpēc viņas jautājumi ir tieši, drosmīgi un liek aizdomāties par nopietniem un dziļiem jautājumiem. Šoreiz viņa tuvajās hokeja čempionāta gaidās izaicina Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretāru Viesturu Koziolu.
Santa Anča
Santa Anča

Saruna nav nejauša. Tieši Viesturs Koziols bija viens no pirmajiem, kurš noticēja Santai un kā avīzes “Atmoda” direktors pirms 30 gadiem garantēja jaunajai žurnālistei naudas aizņēmumu. Tāpēc intervijai nav iespējams būt tikai par hokeju, tā ir saruna par būtiskiem jautājumiem. Viņu atklātības pakāpe ir īpaša aura. Tajā atklājas gan cilvēciska vientulība, gan Viestura dzīves kāpumi un kritumi. Cik vien  iespējams, Santa publiski mēģina piekļūt Viestura būtībai.

Nelielu ieskatu sarunā iespējams noskatīties šeit, bet visu interviju skatieties no 19.maija, pirmās 2 nedēļas – digitālajā žurnālā Santa+, vēlāk Santa.lv

Projektu «Villas Sarunas» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par Villas Sarunas saturu atbild izdevniecība Žurnāls Santa. #SIF_MAF2021

Ja vēlies kļūt par digitālā žurnāla Santa+ abonementu un noskatīties interviju pilnā apjomā, izvēlies sev piemērotāko abonēšanas plānu un baudi vērtīgu saturu, ko viedo Latvijas labākie žurnālisti un spēcīgas personības.

 

 

 

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
Raksta abonements - 28 dienas

1.00€ / raksts

Vienreizējs maksājums

Abonēt
Orģināls saturs katru dienu

3.49€ / 4 nedēļas

Automātiskais maksājums ik pēc 28 dienām

Abonēt
Vismaz 365 jauni raksti gadā

34.99€ / 1 gads

Automātiskais maksājums ik pēc 365 dienām

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+